reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

DZIEŃ DOBRY MAMUŚKI I DOBEREK DZIECIACZKI

QPE LAT NIE PISAŁAM, ALE WSZYSTKO CZYTAŁAM- NIE WYTRZYMAŁABYM GDYBYM TEGO NIE ROBIŁA...
WŁAŚNIE PO 5 WRÓCILIŚMY Z FERII, BYŁO SUPER...ODPOCZĘLIŚMY.... UFF DOBRZE MI ;D
MAM NADZIEJĘ ŻE MNIE PAMIĘTACIE- TO JA KARINKA BALBINKA Z SYNUSIEM KUBUSIEM,DAWIDKA MAMUSIA ,ŻONECZKA JARUSIA :-*
 
reklama
czesc laski i bobaski... :)


jeeesuuuu... a Wy tak z samego rana juz wierszem???

moje bobo od rana jedzie na jednym dzwieku.... "yyyyyyy yyyyyy yyyyyy" itd...
jak to tak ma byc pare miesiecy, to ja go z powrotem pakuje do brzucha... ::)
 
Witajcie dziewczyny! Mam dość zimy!!! Jestem chora, dziecko na szczęście nie.Gardło, katar, łeb mi pęka...
Super zdjęcia z Waszego spotkania. szkoda w zasadzie że mieszkam tak daleko bo chętnie bym Was w realu poznała, może kiedyś...
Tak sobie nadrabiałam to co napisałyście i jeśli to ciągle aktualne to też jestem za "blokadą".
Składam również spóźnione życzenia dla Tymusia Jolikowego.
I serdeczne życzenia dla wszystkich solenizantów.
 
dzień dobry dziewczyny........mój Ignaś chyba chory :( tzn. ma katarek - w nocy ciężko mu było ssać i chyba lekką temperaturę. Mierzyłam mu w pupie i ma teraz 37,9 czy to już stan podgorączkowy? jak to jest z prawidłową temką?
 
czesc!

Antonina mi sie 2razy w nocy obudzila ::) ale chociaz padla o 20 ;D

a ja dzis na shopping ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
jak dla mnie, to juz goraczka...
z reszta cokolwiek by nie mowic, temperatura jest podwyzszona, czyli cos sie dzieje...
 
Witajcie laseczki!!!

Dzisiaj słoneczko świeci ... ale ze spacerku nici ... może do poniedziałku się wykuruję!
 
Jazz zapewnie się coś dzieje, skoro do tego ma katarek itp. ... ale z tego co mi się obiło o uszy to do temp. 38 nie podaje się niemowlako p/gorączkowych leków
 
reklama
hmmm no to ładnie sobie laseczki posiedziałyście w nocy :laugh: :laugh: :laugh:

Kika skąd pomysł, że Cię nie pamiętamy? Tak dawno Cię nie było, że Ina zaczęła wierszem pisać z radości że wróciłaś ;)
 
Do góry