reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

tymuś zasnał o 13 i śpi do tej pory. co dwie godziny biorę go do karmienia ale zaraz po zasypia ponownie... po poprzednim szczepieniu było tak samo.
a ja zaczełam henryka p. ale spać mi sie już chce :)
dobranoc
 
reklama
Doxa, Natalia nawet jak jest szczepiona to szaleje do nocy. Ale podobno ja chodziłam spac jeszcze później i wcześniej wstawałam.
 
Cześć dziewczynki, dzisiaj dzień szczepień u niektórych - my idziemy dopiero 1 marca - ciekawe ile będzie ważył mój klocek. Na ostaniej wizycie jakieś dwa tygodnie temu ważył prawie 6800 - lubi sobie chłopak pojeść. Byłam dzisiaj w multikinie - film "Siostry" nuda totalna. Poza tym mój Ignaś chyba nie bardzo lubi takie atrakcje - przez pół filmu marudził.

Ignaś ma naczyniaka na dupci. Ale taki mały jest ... lekarka kazała obserwować czy się nie rozrasta
 
Jazz, my w końcu nie poszłyśmy, właśnie jakoś film mnie nie krecił. Ale za tydzień jest fajny, z Hopkinsem.
 
Po dziesiejszym trochę mi się odechciało chodzenia z młodym do kina. Musiałam łobuza przez pół filmu zabawiać - ale dugą połowę przespał. Film na szczęście był beznadziejny więc niewiele straciłam. Ale na Hopkinsa to się może skuszę...
 
No to skoro film był nie za bardzo, to dobrze że się nie wybrałam ;) A za tydzień ... hmmm mam zamiar wybrać się do Bocianiej Łąki ... co Wy na to warszawskie-mamusie?
 
reklama
Do góry