reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Kasiu widac zapracowana jestes ostatnio:tak: Ale nie rozumiem dlaczego pracownicy swietlicy mieli cie traktowac jak intruza:rofl2:
Tusiek tez chce laptopa albo auto na pilota, ale z pisaniem listu sie nie spieszy i z tym zwleka i ciagnelam z nim ten temat i wyznal mi ze sie boi sw.Mikusia:confused: Zmiekl jak mu powiedzialam, ze prezenty zostawia na oknie albo przed wejsciem i powiedzial"to jutro napisze ten list". Dziwny ten moj syn;-)
 
reklama
dzień dobry

tusien nie ma sie co dziwić. mokołaj chce zeby dzieci były grzeczne, poza tym to wielki facet z brodą i kupą reniferów ;-) sama czuję respekt :-D

tymek laptopem pobawił się 3 dni. leżał w szafie od poprzedniej gwiazdki i w koncu go wyciągnęłam. na początku oszalał, ale szybko mu przeszło. samochód na radio dostał od chrzestnego. bawi się cały czas :tak: ale ostatnio hitem jest magnetofon karaoke. spiewa do mikrofonu i jak zwykle każe nam tanczyc.
widziałam w biedronce teatr z pacynkami, ale nie zniosę już ani jednej grającej zabawki.

kasiek podziwiam. ja miałam po studiach propozycję pracy w szkole dla dzieci upośledzonych. ale zwątpiłam od razu. to zupełnie nie dla mnie.... tym bardziej podziwiam osoby które pracuj i robia to z sercem i zaangażowaniem.

w nocy snieg padał ale już sladu nie ma. w sumie dobrze bo i tak nadal siedzimy w domu. zośka dostała antybiotyk i mam nadziejze ze juz niedługo poczuje się lepiej.
 
Witam!
Efunia,jutro poleceę zobczyc ten teatr w biedronce. Efunia,mnie uposledzenie nie kręci, ja kocham autyzm;-)ale czasem biorę co dają ;-)
Tusiekn,no wiesz może ktos uważać,że się szarogęszę ,że wchodzę w kompetencje . Ale chyba jestem mile widziana,bo jak ja pracuję to reszta pracownikow odpoczywa :-D

zajęcia do kitu, jeden uczestnik dal mi popalić i czułam sie przez chwilę jakbym była w zakładzie bez klamek. :szok: dosłownie . ale odreagowałam,załozyłam świeże tipsy + akryl i czuję sie znów bosko :-)przy okazji nagadałam się z kuzynką .
 
Ajajaj co tu tak cicho? U mnie starsznie zimno a jutro ponoc ma konkretnie popadac snieg, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Dzien Dobry, Tusiekn faktycznie trochę pusto. Ja tam czekam na śnieg, w tamtym roku nie było więc w tym może być już w listopadzie. Zmieniłam sobie tapetę na poczcie googlowej na góry. I znowu ci zazdroszczę.:tak:Kasiek74 podziwiam cie za to co robisz.:tak:A brakujących literek wtedy to ja nawet nie zauważyłam, tylko przeczytałam to raczej jako huuuu, huuuuu rosnący ząbek i nie miałam pojęcia co za ząbek. ale teraz już wiem. :-D
 
witajcie kochane!
ja dzisiaj po kursie doskonalącym z - terapii przez sztukę - nawet fajne, mtślałam że więcej nowego no może jutro.
Mikołaj nie święci sukcesów w przedszkolu - pani przeszkadza że za dużo biega :wściekła/y: a Jeremi siedzi i się mocno irytuje to moje dziecko że jeszcze nie chodzi ;-) generalnie pełza i cierpi z powodu ząbków.
 
Anno przedtem jak wchodzilam to pomyslalam sobie o tobie, ze dawno cie nie bylo i sciagnelam cie myslami:-) Jaki Jeremi juz duzy, przeciez niedawno pisalas ze wrocilas ze szpitala.
Drzewko kochana znowu mnie burzujem nazwiesz;-)wlasnie sypie snieg i wyobraz sobie te moje gory biale pokryte puchem. A sypie normalnie przepieknie, u was tez?
 
Dzień dobry

hmm, zimno tu.... i jakoś pustawo. Nie chce mi się wierzyć, ze wczoraj ocean, a dzisiaj śnieg ;-)
Ide poczytać.
 
Witam!
Tusiekn, oj ja tez zazdroszczę widoków i góralskiej zimowej atmosfery.
Magduś, co słychać za oceanem ? opowiadaj ! no i przede wszystkim witaj cała i zdrowa !:tak:
Anno,witaj !

Ja byłam w Bydgoszczy, zakupy jak zwykle udane :-D;-)
 
reklama
Kasiu - za jak za, w sumie bardziej na ;-)
pięknie, pogoda ładna, słonecznie, sporo oglądania, znów jestem pod wrażeniem mojego dziecka, przy którym na plaży moglam czytac książkę, z ktorą zwiedzaliśmy jaskinię, muzeum, wulkany, inne piękne miejsca. A i odrobina tęsknoty i mnie i Kamilowi sie przydała (bo byłam z Natalią i moim tatą).
 
Do góry