reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
Tusiekn,Nadia już napisała list do Mikołaja i wciąz trwa w swych postanowieniach - chce laptopa i chu chu rosnący ząbek:-)
Efunia, mam nadzieje, że w końcu choróbska was opuszczą .

Byłam na zebraniu u Matiego, jak zwykle długie ( ponad 2 godziny) i nuuudne:-p
 
reklama
Dzień Dobry. Zimno. Efunia zdrowiejcie mi tam! Filipowi przeszedł katar ale mi się rozbisurmanił (ale fajnie sie pisze) chłopak. Tusiekn, my jeszcze nie mamy listu do świętego Mikołaja ale Weronice wpadła w ręce oferta makro :-D i wypatrzyła wózek-gondolę dla lal, więc pewnie niedlugo i list będzie. Kasiek74 długo patrzyłam na opis "chu chu rosnący ząbek" i nie mogłam przyporządkować tego do żadnych mi znanych przedmiotów.Czy znalazłaś szum wiatru? Ide po kawę :-D
 
dzień dobry

kasiek ja przyporządkowałam bezbłędnie :-) tymek też taką chce. i wieeeeleeee innych rzeczy.

nie wiem co sie dzieje gdzie reszta październikowych mam?

czy 7-miesięczne dziecko nie powinno juz prosto siedzieć posadzone i wymawiać jakichś sylab? bo moje ani to ani to.... zaczynam sie martwić....
 
dzień dobry z rańca!
zimnica! brrr

Kasiu czy poza allegro te odżywki nailtek można gdzieś dostać?

A ja też wczoraj byłam na zebraniu w przedszkolu. I musze sie wam pochwalić. :-p a co! Panie powiedziały, że Zuzia ma talent plastyczny, że pięknie maluje, ze bardzo wyróżnia się na tle grupy, bo większość dzieci maluje kilka kresek i wyobrażąją sobie że to jest mama. A Zuzia maluje ludziki z brwiami i rzęsami i obcasami na nogach, domek, serduszko, słońce, chmurki. Uwielbia zabawy ciastoliną, plasteliną. Bardzo lubi śpiewać, tańczyć. Zawsze jest pierwsza do zajęć dydaktycznych, do zabaw w grupie. Ma świetny kontakt z innymi dziećmi. I jest mądrą dziewczynką, bardzo chłonie wszystko co się do niej mówi, bardzo uważnie słucha i sama przychodzi i opowiada. Panie mówią, że czasem smama podchodzi i zadaje im takie pytania że zwala ich z nóg. A no i na forum ogólnym Pani nie omieszkała wspomnieć że Zuzia wyjada całą marchewkę z przedszkola! :-D Jest jedynym dzieckiem które uwielbia marchewkę i wyjada dekoracje z talerzy w grupie. :-D
moja córunia! :happy: :happy: :happy:
 
Dzien dobry,
Ale milo od rana taki tu ruch,
Mala nie zmarnujcie u Zuzi tego talentu.
Efunia dzrzewko jajcarsko to ujela;-)ale wiesz ze dzieci sa rozne a trzymanie sie ksiazkowych regul powoduje ze jeszcze bardziej sie martwimy. Jakby cie cos bardzo niepokoilo to zawsze mozesz skonsultowac z pediatra. Fajniusia masz ta Zosie, naprawde slodka na zdjeciach.
U mnie -5 rano, chyba zima malymi krokami juz sie zbliza.
 
hihi... dziewczyny pewnie macie rację, ale ja wciąż porównuje ją z tymkiem. i tymek majac 7 miesięcy siedział prosto sam i wpylał chrupki kukurydziane... a ona ani nie siedzi ani chrupek nie chce jeść ani mamamamam... czy gagagaga... nie słyszę. ale wyczytałam ze do 10 miesiąca powinna usiąść, jesli nie wtedy mogę się marwtić. moze ona doskonali kulanie i pełzaie. bo idzie jej coraz lepiej...

własnie wróciliśmy od okulisty. zapalenie spojówek. ciekawe co powie pediatra po poludniu, bo wyczytałam ze świszczący oddech i granie w klatce piersiowej oraz kaszel mokry to zapalenie oskrzeli moze być. no nic, nie bede sie mrtwić na zapas.

tusiekn u nas mrozik i słoneczko. moja ulubiona pogoda.
 
Witam!
Drzewko, oj tam zjadłam o w wyrazie CHOU CHOU-:-p- . teraz juz sobie podporządkuj :-D
Mała,no brawo dla Zuzi.:tak: Moja Nadulka też najlepsza dla pań - ale to ze względów na układy :-D.
Efunia,myślę , że i na to i na to Zosia ma jeszcze chwilkę .:tak:

U nas wielki mróz na trawce był rano.Pięknie i zimowo :-)
 
reklama
Mała,zajęcia dodatkowe... w sumie ok. bałam się , że pracownicy świetlicy ( tam odbywają się zajęcia) uważali mnie za intruza, ale póki co wszyscy są mili i życzliwi. Młodzież w wieku od dwudziestu kilku do 40 kilku lat. Część jest mi znana . Jutro mam zajęcia z głębiej upośledzonymi ale ja nie czuję tego klimatu,więc mam pietra. Niby mam program ,który sama zreszta storzyłam,ale jakiś mało kreatywny ,prosty. Choć chyba taki powinien być. :-p

a jak juz sobie marudzę,to dziś zaliczyłam:rano pracę z dorosłymi,potem z nastolatkami,po obiedzie do wieczora z maluchami.Wesoły dzień nie ma co:baffled:
moje dzieci nie dopchały się do mnie, bo musiałam pracować na kompie wieczorem ..:crazy:
 
Do góry