reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
Luszka spóxnione zyczenia urodzinkowe !!! Niech marzenia Ci się spełnią !!!
Efunia, co tam karmienie ,najwazniejsza równowaga ;-)

a ja znów upajam sie poranną ciszą :-D

Naduli musze chyba spódniczek dokupić,bo ani myśli chodzic do przedszkola w spodniach :-)
 
reklama
Dzień dobry
Kasiu - u nas tak było jak Natalia na zajęcia chodziła, tłumaczyła, ze tańczy się w sukience (kilka wesel nie poszło na marne) i nawet ejśli szła w spodniach to na miejscu przebierała się w spódniczkę.
Na dzisiaj przyszykowała sobie czarną sukienkę i czarne rajstopy ze srebrną nitką, szukała takich majtek, ale nie znalazła (nei dziwne), ale rano postanowiła iść jednak w bojówkach, jak zobaczyła moje na mnie ;-) Ale w rajstpach ze srebrną nitką, a bojówkach wywiniętych. Gumka, spinka i pooszła.

Efuniu - Ty to sie nie przejmuj, tak jak pisze Kasia, równowaga najwazniejsza.
Lindsay - a co robi rada rodziców?
I dołącvzam się do życzeń,z arówno urodzinowych jak i rocznicowych.
 
Magduś,no tak Nadia i Natalka zawsze miały podobne upodobania :-D i w zabawkach i w ubiorze.
Milo, że z twoich postów znów wieje optymizmem.:tak:
Rada rodziców w rzeczywistosci ma za zadanie zatwierdzic plan wychowawczy przedszkola i wspolorganizować ( zbierać fundusze:-D) imprezy przedszkolne-to tak w praktyce, bo z zadan statutowych przedszkola pewnie ma wiel innych szczytnych zadań.
 
Cześć Kochane,

Zanim zapomnę:
Najserdeczniejsze (choć mocno spóźnione) życzenia urodzinowe dla Olinka. Rośnij zdrowo i wesoło :-)

i oczywiście wszystkiego najlepszego dla Luszki - zdrówka i pociechy z Natalki i Adasia (z męża też się przyda :-)).
 
Wszystkim chorowitkom życzę też zdrówka.

Nas niestety tez choróbsko nie ominęło. Dawi pochodził "aż" tydzień do przeczkola po czym dostał katar, kaszel no i zaraził mnie i moją mamę.
Na szczęście oskrzela czyste, za to kaszel na pewno się utrzyma.
Ja dostałam antybiotyk i chodzę do pracy...nie mam wyjścia bo we wtorek jedziemy (nareszcie ) na wakacje... (Juz nie moge się doczekać :-)) Dziś ostatni dzień w pracy :-) (jak sie domyślacie już wszystko prawie zrobiłam, teraz odliczam godziny :-))

Magdusiek, Kasiek - nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszczę tych małych modniś. Strasznie mi się ta mała moda podoba.:-) Właśnie chciałabym nareszcie trochę odmiany w postaci spineczek, gumeczek, rajstopek ze srebrnymi (lub złotymi ) nitkami... Ech rozmarzyłam się ;-)
Dawi jak własny tata do ubioru przywiązuje niedużą uwagę. Fajnie jak bluzka ma jakiś bajkowy motyw (najlepiej traktor, koparkę ew dinozaura) ale nie wybrzydza.
Do tej pory tylko raz mi się uparł na jakąs bluzkę... oczywiście z Bobem Budowniczym ...
 
Kasiu - bo tak ogólnie to ja jednak jestem optymistką, nawet jak sie wali, pali itd. ;-) A dziewczynki faktycznie, sporo wspólnego mają.
CO Twoja chce dostac na urodziny? Moja marzy o firankach i zasłonkach... ups ;-)

Patka - Ty nie zazdrość, szczerze Ci powiem, jak sobie czasem pomyślę o tych bliźniakach co tam mam poczucie, ze były chłopcami to eni wyobrażam ich sobie inaczej niz Dawidek. I jeśli keidykolwiek mam mieć synka, a nie drugą córkę to chciałabym takiego jak Twój :-) serio serio.
 
Magdusiek, rozczuliłaś mnie poważnie. Bardzo Ci dziękuję.
A Ty juz nie myśl - pamiętasz co mi kiedyś sama mówiłaś jak ja przeżywałam - że trzeba myśleć tylko pozytywnie (bardzo mi to utkwiło w pamięci). Zobaczysz jeszcze nam się uda znów w tym samym czasie z drugim (bo my też po Nowym Roku - po nartach będziemy próbować).
 
Patka, ja nie wątpię i nie wątpiłam ani przez chwilę, ze się uda. Mnie tylko szkoda że bliźnięta nie wyszły, ale lepiej tak niż inaczej, tu też nie mam wątpliwości. Ale co tam, pewnie, ze pozytywnie! I razem do multibabykina będziemy jeździć? Ja sie piszę!!!
 
reklama
Dzień dobry!

Witam!
a ja znów upajam sie poranną ciszą :-D

Kasiek łączę się z Tobą w upajaniu domową ciszą :-D

Patka dziękujemy za życzenia w stronę Olinka :-) Dużo zdrówka dla Dawidka i dla Was udanego urlopu!!!
Oli też zazwyczaj nie przywiązuje uwagi do ubioru, tylko w ważnych dla siebie momentach koniecznie upiera się przy zakładaniu koszuli ;-)

Magdusiek tak, tak :tak: już pisałam wcześniej, że wyraźniej wieje optymizmen z Twoich postów. Dzielna jesteś!
 
Do góry