reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jolik, Kasiu - super prezenty :-)
Jolik, współczuję Ci, że masz tak cięzko, dobrze, ze nidługo wypoczniuesz.
 
reklama
witam... :-)

nie ma to jak mrozona kawa z rana... :-)
Joliczku, jak milo, ze zajrzalas, mam nadzieje dzis uda sie pogadac... ;-)
pokazesz Tymka jak znajdziesz chwilke???
...teraz dzieciaczki tak sie zmieniaja...
 
Hej,
Synek śpi, tatuś na uczelni, a mama zaczyna buszowaćpo wirtualnym świecie :-)

Teddy - ja też się cieszę, że nareszcie znalazłam chwilę na bb. Zaraz wrzucę kilka zdjęć Tymianka ...
 
Witajcie,
Ja tez po kawie, ale niestety nie po mrozonej
Kasiek ja mam duzo wiecej stron, ale zawsze pierwsze co zagladam na bb zamiast do pracy;-) To juz chyba takie uzaleznienie.
Jolik super prezent z tymi rolkami, bo z tym zwiazana przygoda jakiej jeszcze nie przezylas. A Tymus spi 2 razy, ze juz teraz ma drzemke?
 
ja tez sobie obiecalam rolki, ale jak synio podrosnie, zebysmy mogli razem uczyc sie jezdzic... bo ja sama to cholernie leniwa jestem... ;-)

...a kawe mrozona polecam, super budzi... :-)
 
Teddy sama robisz mrozona? Ja bym sie chetnie napila, a po taka z coctajlbaru mam daleko. Moze sie pochwal tym jak robisz ta kawke? ;-)
 
Tymianek do galeryjki wrzucony :-)

Teddy - ja zaczynam teraz jazdę na rolkach, żeby później móc Tymianka nauczyć :-)

Tusiekn - Tymi śpi raz dziennie. Między 10:30-13:00. Potem już nie ma czasu na sen :-)
 
Jolik ale z Tymusia duzy chlopak, super przystojniak Ci rosnie;-) aaa jednym zdjeciu widac nie do konca sandalki Tymka, kupowalas je w ccc?
 
Tusiekn - dzięki ! To jedne z dwóch par sandałek, które kupiłam. Jedne z elephanta, a drugie własnie z ccc. MIały słuzyć jako butki po domu, ale są tak fajne, że Tymianek biega w nich wszędzie...
 
reklama
Witam!
Nadula spia potem spadamy na działkę do kolezanki.Będziemy grillowac i opalać sie! O ile zaraz jakas burza nas nie zaskoczy!:-)
Joliku, fajnie ,że pokazałaś się na BB, no i Pokazałaś Tymusia!Jest prawdziwym męzczyzną i podobny do Ciebie:-) A może w ramach odpoczynku od pracy, męża , dziecka wpadniesz na spotkanko do Warszawy?:tak:

Teddy, Ja też poproszę o przepis na mrożona kawę, bo jak do tej pory korzystałam z kawy mrożonej w kartoniku;-)

Magdusiek pakujesz sie na jutrzejszy wyjazd?
 
Do góry