reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

dobry wieczór,

melduję trzy zjedzone pączki, niezłą porcję faworków i kilka czekoladek ze śliwką w likierze :szok: - dla usprawiedliwienia była dzisiaj u mnie ciężarna koleżanka - musiałam jej przecież kroku dotrzymać :zawstydzona/y: - jutra za to zapisuję się z mamą na siłownię i areo - do wakacji już niedługo!!
 
reklama
Magdusiek WP fajnie, ale dla mnie za daleko - mam AWF w pobliżu i tam jest kilka fajnych klubów - no i mam już kartę do jednego z nich jeszcze sprzed kilku lat ale nadal aktualna więc nie muszę kolejny raz wpisowego płacić
 
Jasne. Ja sie zapisałam do wp bo mnie jakoś blisko mimo, ze nie do końca;-) I tam mi b. godziny odpowiadają.
Zchciałam donieść, ze przestawiamy Natalię na wczesneijsze chodzenie spać i dzis usnęła o 21:15. Szok.
Ale dotego byli potzrebni obydwoje rodzice, którzy wyciszaja dziekco, a ne jeden rodzic wyciszający,a drugi pobudzający;-) Ciekawe tylko do której pośpi, oby do 6:00 przynajmniej.
 
Witam,
a mojemu dziecku wczoraj bajeczki na dobranoc czytał tatuś! :tak: Nawet nie protestowała! 10 minut zajęło mu jej usypianie! :-)
U mnie zmieściły się wczoraj 4 pączki! I mam ich dość na pewno na długo...
W nocy tym razem to ja nienajlepiej spałam-obudził mnie bolący ząb! I mam wqrażenie z tego wszystkiego ze bolą mnie dwa! Po 9 będę dzwonic do dentysty, może mnie dziś przyjmie. Nie pamiętam kiedy bolał mnie ząb ostatni raz...
magdusiek śpi Natalka jeszcze? ;-) :laugh2:
 
Witajcie laseczki, tu wirtualna Syla:-) ;-)

Doxa, Kasiek, Iga też jakaś dziwna ostatnio, kręci się w nocy, budzi ok 5, no i niestety jak ją weźmiemy do naszego łóżka to tak się kręci i wtula że jestem cała poobijana:-) . No ale idze wyjrzały czwórki, tak więc może to jest problem, poza tym ja sama ostatnio się czuję jakaś rozdrażniona więc może to to.

Mała, ja również się piszę, hi, hi, zaraz będzie trzeba hotel wynająć.....
zastanawiaj się najpierw zanim napiszesz zaproszenie na bb:-D

pędzę do umawianek
 
Syla ja mam do gór świętokrzyskich jakieś 20km więc na hotel tez się piszę. hi hi :laugh2: Ale za to do PArku Jurajskiego w Bałtowie i stoku mam jakieś 10km. :tak:
 
reklama
Hej
Natalia spała pięknie do ok 8:00. w nocy sie przebudziła, wzięłam ja do nas nie wiem kiedy, ale jak się skapowałam, ze jest obok i śpi w poprzek łóżka (przeszkadzają jej poduszki, więc kładzie się niżej i dzięki temu nikt nie jest przykryty) to ją wetkałam na nowo do łóżevzka.
Od dawna nie byłam tak wyspana. Szok!

Ja na hotel się piszę, na spotkanie też, Mała, uważaj, bo jeszcze chwila i faktycznie zlot zorganizujesz.
 
Do góry