reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
Mała i ja na hotel też się piszę! Tylko prosze o termin!:-):-):-)

Magdusiek, u nas tak jakos bywa, ze jak dziecko pójdzie wczesniej spać to póżniej wstanie a jak później to wcześniej wstanie. I gdzie tu logika?;-)

Syla, ja tez zwalam to na zęby, pewnie wyjda za dni kilka.:tak:
 
reklama
Wróciłam własnie ze spaceru - normalnie wiosna przyszła. Ptaki spiewają, czuć inna pore roku. Pewnie jutro znów będzie zima, ale dzisiaj - kurcze, wiosna :-)
 
no tak dziewczyny na jutro poumawiane, ja do roboty, a to oznacza, że nie będę miała z kim gadać jutro! :tak:
 
wiecie co, nie myslałam, że tak cięzko dostać się prywatnie do dentysty! Obdzwoniłam kilka gabinetów i nigdzie nie chcieli mnie przyjąć nawet z bolącym zębem! Dopiero koleżanka uruchomiła swoja znajomą. ;-)
A tak- na marzec chcieli mnie zapisać z bolącym zębem! :szok: :baffled: :wściekła/y: :no:
 
Witajcie,
Dzisiaj powtorzylam tlusty czwartek, a to tylko dlatego, ze zostaly mi paczki. Mala ze mna mozesz jutro poklikac:-)
 
Magdusiek, u nas rano było pochmurno, cos padało, ale teraz zaczęło słonko świecic!

Mała, jak jesteś w pracy to skąd się logujesz?
widocznie dentyści maja tylu pacjentów i kasy, ze im nie zależy na pacjentach. Ale w tej sprawie mógłyby zabrac głos Orzeszek, tylko, ze coś go nie ma....:baffled:

Ide po kawusię....
 
Witajcie!
Widzę, że jakiś zlot w górach się szykuje! My z Olim oczwiście jedziemy. Kiedy i na ile dni?? :-)

Nocka super, spałam krótko ale bez pobudek, więc się wyspałam!

Magdusiek gratuluję nocki! Oby już tak zostało!!!!
 
Ale ja naprawdę mam nadzieję, ze jak nadejdą ciepłe dni będziemy mogły się wszystkie spotkać. Czy to w górach czy w stolicy, albo jeszcze gdzieś. Obojętnie, ale wszystkie z dziećmi:-):-):-)
 
reklama
Do góry