reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie,

Doxa, wspaniałego masz męża, mogę sobie wyobrazić Twoją minę:tak: jak otworzyłaś laptopa. Ileżtaki gest mówi i ile dodaje sił do przenoszenia gór, prawda?

Kasiek, nawet nie ma mowy abyśmy się nie spotkały, choć na chwilkę na kawkę, kurczę a ja mam na sobotę kolegów Oskara z klasy :-( ale mam nadzieję że się dogadamy i wyskoczę się z Tobą choć przywitać i wypić szybką kawkę. Ale by było super!
O której będziesz?

Mała, ja chyba też muszę iść na szkolenie do Madzi, bo u mnie to do tego stopnia doszło, że czasami miewam wyrzuty sumienia jak sobie coś kupię.:-(

Tusiek, zdjęcie Natka boskie, wreszcie nam Go pokazałaś. Kasiek ma rację, wreszcie możemy sobie wyobrażać...jeszcze swoje wklej w avatarku.

Teddy, relacjonuj na bieżąco sprawy związane z mieszkankiem!
 
reklama
magdusiek na początku każdego miesiąca (po pensji ;-) ) wysyłam mojego męża do ciebie na zakupy! :tak:
 
hey Syla! no właśnie, ja mam to samo! cholera chyba to moja wina! tak przyzwyczaiłam drania! ;-) :tak: :laugh2:
 
dokładnie Mała, za dobrze mają z takimi żonami;-)

Magduś, no ja z olbrzymią ochotą poznam Kasię, no i spotkam się z Tobą:tak: a może z kimś jeszcze?
 
Dni Otwarte w Fundacji Rodzić po Ludzku

28 luty
Zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży i mam małych dzieci (do 3 lat).


10.00-11.30 „Małe dziecko -pierwsza pomoc". Prowadzi Tomasz Leszczyński (ratownik PCK)

12.00-13.30 „Bajkoterapia -dlaczego i jak warto opowiadać dzieciom bajki.". Prowadzi Katarzyna Klimowicz (prowadzi warsztaty z bajkoterapii dla rodziców i nauczycieli).

18.00-19.30„Jak dbać o siebie w ciąży. Naturalne sposoby łagodzenia dolegliwości ciążowych". Prowadzi Joanna Lewandowska (lekarka medycyny naturalnej).

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie prosimy o punktualne przychodzenia na wykłady.

Adres: Ul. Nowolipie 13/15, Tel. 887 78 78
 
reklama
Do góry