reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie,

...ja też nie Magduś, ja też.

Za to wzięłam 2 panadole, 2 polopirny S, 5 rutinoscorbinów i poszłam spać. Ja to pryszcz. Igulec biedny miał wczoraj powyżej 40 st. Jak kaszlała to później płakała biedactwo (pewnie z bólu gardła), na noc dostała czopka...obudziła się o 21.00, siedzieliśmy z nią do 22.30, obudziła się dopiero rano, temp 37,8 st:-) . Nadal dostaje syropki na kaszel (teraz wykrztuśny-rozrzedzający wydzielinę), Cebion, Engystol i dołożyłam clemastin. Z nosa leci ale mam wrażenie (oby słuszne), że ładnie walczy z wirusem.

Jak inne chorowitki?

I co się dzieje z Wami dziewczyny? Gdzie wszystkie? Może ja za dużo nudzę i nie macie ochoty się odzywać????
 
reklama
Witajcie!

Syla Ty nudzisz? No coś Ty!!!

U nas tak wiało, że prądu nie było :( Właśnie przed chwilą włączyli! A już zaczynałam martwić się o moją lodówkę, tzn. o zapasy w niej przechowywane ;-)
 
Syluś, ja jestem, ale omędzy pokojami i kuchnia;-) korzystając z tgo, że Natalka śpi. U nas lepiej, Natalka jeszcze kaszle, ale idzie ku lepszemu. Noce przesypia spokojnie
 
witajcie kochane,

przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale albo brak czasu, albo brak sił.... wróciłam do pracy na dobre, więc nie jest lekko ....
poza tym u nas wszystko ok - Igo rozrabia, tłucze brata i takie tam ;-)
raczej nie choruje - ale katarek ciagle się go czepia
dni mijają w zawrotnym tempie, z mężem sie prawie nie widuje - wymieniamy się tylko przy dzieciach - ogólnie brak życia małżeńskiego :-p - oby do przyszłej niedzieli, kiedy to zaczyna mi się urop i mamy zamiar jechać w góry :-)
pozdrawiam was serdecznie, szczególne uściki dla chorasków - buziaki
 
Witam!
Ja od wczoraj mam gości! rany jak oni mnie kochają..;-):szok:

Syla, bardzo mi przykro, ze Igunia się rozchorowała. Zyczę szybkiego powrotu do formy!

Efunia, witaj na BB. Napisz co z TYmkiem! Zdrówka!

Dzis o 17 idę ze swoja dama na bal! Bal jest dla uczniów naszej szkoły i dla nauczycieli i ich dzieci zorganizowany przez rodzica mojego wychowanka i jego przyjaciół, czyt. sponsorów.;-)
 
Aluniu - witaj, co u Ciebie?
Kasiek - jak się udała zabawa?

Ja własnie odebrałam telefon od Kamila, miał być koło 20:30, więc podejrzewałam, ze będzie koło 21:30, ale właśnie niedawno wyjechał z Katowic. No ja się potnę.... mogę się go spodziewać najwczesniej koło 23:00. i uwierz babo facetowi...... durna ja.
 
Witajcie kochane

Ale mam zaleglosci w czytaniu co u Was. Moj syn niestety zalatwil mi komputer i nie mialam dostepu, ogolnie szkoda gadac, a bylo to doslownie kilka sekund. Pozdrawiam Was i zycze zdrowka dzieciaczkom.
 
reklama
Witam,
no i w sumie nie wiadomo od czego ta biegunka.
Pani doktor osłuchała, obejrzała obadała, kazała obserwować, nie zmuszac do jedzenia, dostaliśmy lekarstwa i jakby coś nas niepokoiło to mamy się na oddział zgłaszac.
Dzś już były tylko dwie kupy, wciąż takie sobie, ale widac ze lepsze. Za to wieczorem 37,2 stopnia goraczki, no i 14 ząbek się prawie pojawil...
W każdym razie dzięki za wsparcie.
Syluś trzymajcie się!
Podobno zima się zbliża, to może wymrozi w końcu te wirusy ;)
 
Do góry