reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Syla uciekaj do domu! kuruj się kochana i tak pewnie marny z Ciebie pracownik skoro tak źle się czujesz! Mam nadzieję, ze Igusia już w lepszej formie się obudzi.
ależ nam się pochorwały październikowe dzieciaczki (listopadowe niektóre ;-) )
 
reklama
Na pewno wpływ ma fatalna pogoda. Cieszę się, że u nas tak luzacko przeszło. Natalka jeszcze kaszle trochę, ale to już inny kaszel.Mnie troche boli gardło i czasem kicham;-) Niech juz przyjdzie zima.... błagam!
 
no właśnie, niech przyjdzie bo Natalka nie zdąży pochodzić we wszystkich czapeczkach! he he he :-) magdusiek, ja znwou jak wejdę na allegro to nie umiem się opanować! dla siebie nic nie przeglądam tylko dla Zuźki! ;-) dobra kończę, bo to nie ten wątek :-)
 
efuniu, ja nie bylam w dzieciecym. bylismy w zakaznym, bo tak kazal nam zrobic nasz pediatra.
jeszcze tylko uwaga: to ze dziecko pije to niestety nie znaczy, ze w ten sposob zapobiegniemy odwodnieniu.
ale mam nadzieje, ze i u Was przejdzie gladko!
 
u nas leje i wieje i w ogóle jest paskudnie i źle:tak:

Iga spała prawie 5 godzin:szok:

Magdusiek, pijemy dziś grzańca! Jutro jak nowonarodzone!

Mała, pewnie pracownik ze mnie dziś marny, ale lepszy taki niż żaden;-) :-D

Vertigo, dobrze, że napisałaś o tym że mimo przyjmowania płynów można się odwodnić, przyznam, że myślałam inaczej.
 
Syla - o której ten grzaniec? :-)
A swoją droga dotarło do mnie wczoraj, że mogę się leczyć wszelkimi sposobami i nie musze patrzeć na napis - nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersia. I w zaiązku z tym otworzyliśmy z Kamilem nalewkę jeżynową robioną przez mojego wujka, tak zamiast grzańca.
U mne nie wieje, Natalia śpi prawie trzy godziny, jak się chodzi spac koło 1:00 i wstaje o 8:00 to nie ma siły, trzeba odrobić.
 
reklama
Dzień dobry,
no tak, grzańca nie wypiłam, Kamil wcześnie rano wyjechał, wraca wieczorem, ale martwię się, bo pogoda niezbyt sprzyja.
Natalka jeszcze śpi, a ja nie mogę i ażę od godziny, bez sensu, bo później będę wymiękac.
 
Do góry