reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
tak dzieciaki też dawno śpią Michał coś w kuchni dłubie a ja herbatkę z imbirem piję ( jako równoważnia do greckiego wina wczoraj) (co ja z tą Grecją?)
 
Dzień dobry!
No proszę, jakie nocne pogaduszki - ja odpadłam...

Magdusiek co oglądałaś?

Drzewko miło Cię widzieć! Cieszę się, że Ci się dobrze tam mieszka. Przypomnij mi proszę, jaka to dzielnica?
 
Próbowałam 33 sceny z życia ale do bani... i później jeszcze Coco.
Pogaduszki to na skypie były.... :-)

jeju, chodzi za mną chińszczyzna, czy ten ryż nie mógłby sie już ugotowac? pachnie i pachnie, a trzeba poczekać.
 
hej :-)
wczoraj pojechaliśmy do ikei po krzesełka i stolik dla zoski. była zachwycona ze komode z przewijakiem wywaliliśmy i wstawiliśmy jej taki zestaw. od razu tymek przygotował przyjęcie :-D

a dziś z rana pojechałyśmy na usg. darła się od momentu wejścia do gabinetu aż po moment wyjścia. ta zośka to twarda jest. jak zaczyna wrzeszczeć to konczy kiedy jest jak ona chce ;-) a jeszcze dziś alergolog nas czeka. na krótki rękaw musze coś nalożyć, bo spotniałam cała już na usg :-)

doxa fajnie cię widzieć. i dziękuję za zyczenia, już mi słuch jakby wraca. powoli.

moja siostra mowi: dobrze ze ta błona się w ogole zrasta. na to tymek: no nie wiem :-D
 
Efuniu - myslę, że lada dzień z Twoim uchem będzie już tylko lepiej.
Stolik i krzesełka są fajne, Natalka ma lack z ikea i stołeczek i sporo używa.
Natalia w grudniu idzie na bilans zerolatka, nie skomentuję terminów... bo pierwszy wolny termin był 18 grudnia, a nie widze powodu, zeby na głupi bilans z dzieckiem, ktore sie dobrze rozwija chodzić prywatnie. C iekawe jak się zachowa, ona ma fobię lekarską...chyba o tatusiu i po swoim pobycie w szpitalu.
 
reklama
Witajcie!
Oli ma gorączkę i leży półprzytomny, rano nie pamietam kiedy lub czy kiedykolwiek był w takim stanie :-(

Efuniu oj dobrze słyszeć, że z uchem już lepiej. Mówisz, że Zosia USG tak źle zniosła... hmmm my w czwartek mamy wizytę - nie wiem jak zareaguje. Pobranie krwi bardzo źle zniósł...

Magdusiek no właśnie bilans, my jeszcze nie byliśmy, jakoś nie wiedziałam, że takie badanie trzeba zrobić ;-)
 
Do góry