reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Drzewko - ja dla Natalki mam ksiązkę z bajkami o zwierzętach, mam płytę dvd Królewna Śnieżka, dostanie baletnicę reklamowaną namolnie, pewnie i tak by ją wypatrzyła, bo uwielbia przedszkolny balet i juz nie może się doczekać na wyjście na "prawdziwy balet". A reszta... pojęcia nie mam. Może małe pianinko? Choć wolałabym teraz nie zastawiac jej pokoju.
 
reklama
witajcie,
drzewko rozumiem o czym mówisz bo tymek chce wszystko o pokażą w reklamie. jak barbie to tylko zaznacza ze taką "chłopcową"... chyba to taki wiek teraz?
i na angielski nas nakręcił, chociaż ja nie chciałam żeby chodził w tym roku. ale taka ma z tego radość ze niech tam.

zastanawiam sie czy ta moja córka zacznie kiedyś normalnie mówić. tzn odczuje potrzebę komunikacji. bo jak na razie bazuje na 4 słowach: tańczyć, chcesz, nie chcesz oraz nie. martwić się zaczynam bo tymek w jej wieku umiał się nami całkiem dobrze skomunikować :-(
 
Efuniu - ale Zosia sie komunikuje? W sensie dogaduje się i wiadomo o co jej chodzi? Pewnie tak... Pamiętaj, że bardzo czesto drugie dziecko zaczyna mówić dużo póxniej niż pierwsze i że b. często używa starszego rodzeństwa jako tłumacza.
 
własnie magdusiek slabo szczerze mówiąc.
ciągnie nas za rękę i jakoś się domyslamy co chce. sądziłam ze juz dawno będzie mówiła, u nas dziewczynki zawsze szybciej mowiły niz chłopcy. ale ona nic. nawija bez przerwy po swojemy, jakby w innym zupelnie języku i po naszemu zna te 4 słowa...
nie wiedziałam ze drugie dziecko zaczyna później mwóić. ale może faktycznie coś w tym jest...
 
Efuniu, u nas podobnie. Filip tez ma "swoją' mowę i rzeczywiście Weronika duużo tłumaczy.Wkurza się w dodatku strasznie jak się go nie rozumie. :tak:Ona w jego wieku piosenki śpiewała. Ostatnio trochę się rozkręcił, prawie z dnia na dzień. U was też pewnie podobnie będzie.
 
reklama
Do góry