reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

uuu, na dworze cieplutko, a tu wiatr hula w pustostanie... :-D

Witajcie,
mialam dziecie prawie tydzien w domu, wreszcie czulam sie jak matka... ;-)
dzis spedzilismy urocze przedpoludnie w parku szczesliwickim a duet K+K zaliczyl kolejke grawitacyjna... myslalam, ze bedzie porazka, bo maly K strasznie ostroznym stworzeniem jest, ale wyszlo super... teraz sami gdzies poszli, a ja sie bycze w domu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry
A co to za cisza?
No wiecie co, człowiek wyjedzie na troche, a tu nic... wstyd!

Byliśmy na Gran Canarii, a Natalka w tym czasie była z moja Mamą u cioci i wujka w Gdyni, ganiała z kuzynem, zwiedzała, i jak obejrzeliśmy zdjęcia to miałam poczucie, że chyba miała więcej atrakcji niż my ;-)
 
Witajcie!
Pozdrawiam wakacyjnie :-)
My ostatecznie wylądowaliśmy na Słowacji - powtórka z zeszłego roku! Dzieci zachwycone (byliśmy ze znajomymi), dorośli też. Oli, jako że dorósł, korzystał z nowych atrakcji, a my razem z nim :-) np. zjeżdżaliśmy razem z zajefajnej zjeżdżalni na 3 osobowym pontoniku. Aaa no i na "letnich" bobslejach szaleliśmy w górach, też dzięki Olinkowi oczywiście :-)
Teraz, od soboty, jesteśmy po polskiej stronie Tatr, w Wiśle. Super trafiliśmy, akurat w weekend były tutaj dożynki i wiele atrakcji. Potem planujemy przystanek w Krakowie i po 2 tygodniiowych wojażach zjedziemy do domku.

Magdusiek, a Wy znowu na wakacjach? Oj super, super!

Teddy Krystian chyba od początku był ostrożny, tak? Oli od małego też był ostrożny, a teraz mu się pozmieniało ;-), chociaż muszę przyznać, że dość dobrze umie ocenić swoje możliwości, ale i tak często mi dech zapiera, nie przyzwyczajona jestem do jego wybryków, nie to co Magdusiek do Natalkowych :-)

Efunia no to się Tymek "nawakacjował" u babci :-) :-) Podziwiam Cię za cieprliwość przy dwójce szalejących dzieciaczków, ja wymiękłabym!

Kasiek no niezły tekst Nadii :-) Rozumna dziewczynka!!
 
Witam!
Doxa,pogody na dalszy pobyt zyczę.
My zeszły weekend spędziliśmy poza Płockiem. Było miło.Przyszłe wakacje już planujemy ,ale tym razem ruszymy gdzieś w świat.:tak:
Teraz czas do pracy, we wtorek już :szok: ale te wakacje szybciutko minęły .
 
Kasiek dzięki! Póki co pogoda nam dopisuje!! Wg prognoz dzisiaj miało tutaj padać, ale padało tylko w nocy i trochę z samego rana, a potem piękne słońce :-)
Noooo, szybko minęły wakacje, szybko, miałyśmy się spotkać w Warszawie i co??
 
Dobry wieczór
Doxa - a co Ty robisz przy kompie???
Nasze wakacje boskie, na Wyspy polecieliśmy tym raem sami, tylko Kamil i ja, warto było. Naprawdę. A Natalia cały czas powtarza, że ona w tym czasie była w Gdyni i o tych koniach ;-)
Kasiu - tak sie odgrażałaś, osgrażałas, a jak dobrze pójdzie to spotkamy się na jesieni ;-)
 
Jeju, zmęczona jestem, dziś sprzątałam w ciuchach swoich i Natalki, matko. ile ona tego ma!!!
A w swoich też niezła czystka, wielka torba do sprzedania, wielka torba dla PCK i wielka dla kostiumów.... nieźle. Chyba ide na shopping ;-)
 
Tusiekn przegapiłam... Wszystkiego najlepszego z okazji niedawnych urodzin!!

Magdusiek jak to co robię przed kompem, nadrabiam zaległości :-) Normalnie to czasu brak, a na wakacjach mam go full :-)

A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim!
Zaraz wychodzimy, jak tylko chłopaki wrócą z placu zabaw, więc od razu do widzenia ;-)
 
Witam!
Doxa,Magduś No cóż ,rzeczywiście miałam byc i jakoś za szybko czas leci, albo my na wakacjach , albo Wy itd. Miałam teraz przyjechac w sobotę, ale przesunęłam przyjazd na 6 wrzesnia i to na 100%. Zobaczymy sie !!!!:tak::tak::tak:

Tusiekn, dołączam sie do zyczeń urodzinowych,też chyba przgapiłłam !!!:-)Wszystkiego naj...
 
reklama
Do góry