reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

wItam!
Mnie od rana jakis kominikat wyskakiwał, a bb nnie było!
Rozumiem,że mamusie cała uwage skupiły na dzieciach w dniu ich święta i ich tu nie ma!:-)

Doxa, czy kupiłaś te butki dla Olinka dziś? A o swoich nie zapomniałaś? Bo ja zapomniałam do Ciebie zadzwonić z prośbą, ale może wtedy sama wpadnę po te spodnie;-)
 
reklama
.... tak, tak... oczywiscie na dzieciach... :-(


ale mamy caly weekend tylko dla siebie, bo tata do pracy...
 
Witajcie,

No tak Ja poswiecilam czas, a teraz poki spi mam czas dla siebie:-) Tak mysle gdzie tu pozniej sie wybrac zeby Natek mial jakies okazje na dzien dziecka.
 
Witajcie!
Rano chciałam wysłać posta z życzeniami, ale nie dało się :-(

No to teraz WSZYSTKIM DZIECIOM (i dużym i małym) DUŻO RADOŚCI!!!

My dzisiaj spędziliśmy bardzo aktywnie i rodzinnie dzień. Rano zajęcia w Edukado, potem Kasiu pojechałam po te butki (kupiłam w końcu sandałki Olinkowi, w Ecco, dzisiaj było 20% rabatu :-)). Potem dołączyła do nas mama chrzestna Olinka, potem dołączył tata i wszyscy razem pojechaliśmy do Hula Kula :-) W międzyczasie spacerki. Fajny dzień, tylko jacyś zmęczeni jesteśmy ;-)
 
Dzień Dobry!
W sumie nie taki dobry, u nas od rana leje :-( Szkoda bo na dzisiaj miałam plany i to na świeżym powietrzu. Dobrze, że chociaż wczoraj Oli miał jakieś atrakcje ...
 
Witajcie
Spoznione Zyczenia dla Wszystkich Maluchow Duzo zdrowka i usmiechu co dzien.
Wczoraj niestety juz nie domglam sie ponownie otworzyc bb. Doxa u mnie tez strasznie pada i burza, nawet nie mysli przestac. My tez mielismy male plany, a nie wiem czy nawet do sklepu pojedziemy.
 
Hej,
A na Śląsku póki co pochmurno ale narazie bez opadów.
Dziecię właśnie słodko zasnęło, a ja zabieram się za wybór fotek do wywołania.
Od samego rana strasznie boli mnie głowa i wogóle czuję się strasznie :-(
Spadek ciśnienia czy co?
 
reklama
dzien dobry... :-)

znaczy, moze dobry, bo jak znow zacznie lac i mi plany popsuje to to sie zezle... ;-)

jestesmy pogryzieni jak cholera, Fenistil niewiele daje bo i tak smaruje sie po fakcie, a ja sie jakos odruchowo drapie... w dzien meszki w nocy komary, wygladamu jak bysmy mieli parchy...
Krystian ma jedno oko podbite, pod drugim 2 spuchniete ugryzienia, nawet nie macie pojecia jak ludzie na nas patrzyli... ;-)
musze kupic cos do kontaktu, ale kolo mnie nie bardzo jest gdzie...

Doxa, mam takie pytanko do Ciebie... Ty mialas zawsze takie ladne wlosy po farbowaniu, blyszczace, kolor gleboki, czym robisz???
ciekawi mnie, bo wspominalas ze robilas delikatnymi farbami...
ja kilka razy robilam Palette, to mi wylazily, Brilance w ogole mi nie chwycil, teraz zrobilam Wellatonem...wydaje sie w porzadku, ale zobaczymy po pierwszym myciu...


wczoraj testowalismy wozek w terenie... no Atlantico to to nie jest, przynalmniej pod katem komfortu dla dziecka, ale prowadzi sie b. w porzadku... i po kamyczkach i po piachu i po nierownym chodniku...
 
Do góry