reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Cześć dziewczyny:)byłam dzisiaj u mojego ginekologa..powiedziałam mu o moich dolegliwościach...przepisał mi tabletki dopochwowe...stwierdził ,że mam twardy brzuch..i jak za 3 dni nie zmięknie to położy mnie w szpitalu :( jakos brzuch mam non stop twardy,nic się nie zmienia....poczekam do środy,jak się nic nie zmieni no to ja już nie wiem :(
 
reklama
Dziekuję dziewczyny za troskę.Już dawno nie czułam się tak osłabiona,wszystkim sie tak szybko męczę .Mam nadzieję ,że to okropne choróbsko szybko mnie opuści bo nie chcę mojego maluszka faszerować lekami.Z tego wszystkiego jeszcze się wam nie pochwaliłam,że moja córka otrzymała świadectwo z wyróżnieniem na koniec 5 klasy.A my jako rodzice otrzymaliśmy list gratulacyjny, jestem z niej taka dumna.Jak tylko wyzdrowieję muszę ją zabrać na pyszne lody ( taka mała nagroda)
 
Patrycja , takich skurczów ( twardy brzuch jest objawem skurczów) NIE MOŻNA LEKCEWARZYĆ.Ja niedawno przez to wylądowałam w szpitalu, ale poleżałam tydzień wszystko wróciło do normy i mnie wypuścili.Jeżeli mogę zapytać to do jakiego lekarza chodzisz??
 
Wrocilam od gina jestem taka szczesliwa bo wsyztsko dobrze , tylko z waga cos nie tak bo przytylam przez 3 tyg tylko 0,5 kg ale to nie swiadczy o niczym zle. W koncu cosik juz powiedzial o płci mojego malenstwa . Moze pozgadujecie
 
reklama
Do góry