reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
Syla gratulacje dla Igi :-) Okoliczności co prawda niezbyt przyjemne ale umiejętność przydatna. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Kasiek
jesli można to poproszę o info nt. wydawnictwa od tych mandali i z góry dzięki :-)
 
reklama
witam serdecznie
dziękuję za słowa wsparcia :-) no czasem to naprawdę potrzebna jest cierpliwość, ale kiedy idę korytarzem i patrzę na gimnazjalistów to cieszę się że pracuję z najmłodszymi uczniami.
Teddy - jak powrót na etat?
Ostatnio doadła mnie chyba jakaś grypa rzałądkowa - koszmar:sick:
Dużo zdrowia dal chorych bączków
Pozdrawiam
 
Sylus - i słusznie, chwal się, masz czym, to wazne jak inni, szczegolnie specjalisci postrzegaja nasze dzieci.
Anna - zycze zdrowia.
 
Syla koniecznie się chwal, forum też jest po to!!!
Ja bardzo lubię czytać jak się chwalicie! :)

Ja dzisiaj spotkałam się z koleżanką, nie dzieciatą, z którą dawno się nie widziałam. Olinka sprzedałam tatusiowi i poszłyśmy sobie do knajpki. Nawet nie wiedziałam, że tak dobrze jest się oderwać od tego wszystkiego i pogadać zupełnie o czymś innym ;)
 
hihi, nie ma to jak knajpka wieczorowa porą ;-)
a tak serio, przyznam, ze fajnie się jest z dzieckiem, ale też fajnie czasem wyjśc bez dziecka i kompletnie się wyłączyć, szczególnie jak sie spotka z kimś kto dzieci nie ma i wtedy wyłącza sie całkowicie ;-)
 
Anno może to nie grypa żołądkowa, tylko ten wirus, co po kolei nas łapał? Jeśli to wirus, to na pocieszenie Ci powiem, że dolegliwości te szybko ustępują!!!
Zdrówka Ci życzę i oby Mikołaj się nie zaraził!
 
Witajcie:-)

Anno mam nadzieję że u Ciebie jak u nas szybko przejdą dolegliwości żołądkowe!

1 grudnia wybieram się z siostrą na weekend do naszej babci do Grudziądza porobić porządki przedświąteczne. Może uda nam się ściągnąć babunię do nas....odkąd zmarła nasza mama jest strasznie smutna i nie chce nigdzie jeździć. Mam nadzieję że się uda!

Wiecie, że już tylko 4 tygodnie do świąt????

Jak spędzacie święta?

My spotykamy się jak zwykle z moim rodzeństwem i ich rodzinkami. Każdy przygotowuje po kilka potraw (tak aby było 12;-) )
Uroczysta kolacja, rozpakowanie prezentów, w tle kolędy.....oj już się nie mogę doczekać.

Zawsze dla mnie za krótko.

Po 2-3 godzinkach zbieramy się do moich teściów. Tam na nas czekają z kolacją więc musimy się streszczać;-) ...znowu ten sam rytuał, dzielenie się opłatkiem, kolacja, prezenty, radość dzieci....

Wracamy zwykle w 1 dzień świąt wieczorem i w drugi spotykamy się znowu z moją kochaną rodzinką.
 
Witam!!! Dziewczyny słyszałyście napewno o tej tragedii na kopalni Halemba.Dzisiaj nad ranem wydobylo ciało ostatniego 23 górnika.WSZYSCY NIE ŻYJĄ.Tak mi żal tych żon i dzieci.Cięzko mi nawet o tym pisać.Mój małż też jest górnikiem o dziennie jak wychodzi do pracy to zastanawiam się czy wróci cały!!!.Dzisiaj prezydent kraju ma ogłosić żałobe narodową.:no:
 
reklama
Do góry