reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

mala, ma znaczenie - rano, ale bardziej tu chyba chodzi o prace laboratoriow...
a moze po prostu mocz byl bardziej stezony niz zwykle? albo cos nowego dalas do jedzenia?
przy infekcji drog moczowych goraczka nie jest wyznacznikiem... objawami sa niepokoj i drazliwosc. pozniej tez ropa na pieluszce.
 
reklama
Nam Pani doktor kazała po nocy pobierać, nie wiem dlaczego, umyliśmy pupsko i bez pieluszki gonił aż zaczął sikać i wtedy woreczek podstawiłam i już...
 
no tak sobie to tłumaczę, ze to ząbki. Ale przypomniała mi się właśnie ta wczorajsza pieluszka. No i te wymioty w sobotę. Chyba się urwę z pracy i pojadę do domu,bo przecież tu zwariuję. :(
 
mała26 pisze:
Vertigo tak myślałam, że w pojemnik, ale nie wiem czy sobie da tak pobrać. a czy musi to być o jakiejś konkretnj porze dnia? chyba u takiego małego dziecka nie ma to znaczenia?
pytam, bo wczoraj pieluszka po nocy nieładnie pachniała. (sorki, że pisze wam takie rzeczy) i pomyslałam sobie że może warto zbadać mocz czy to nie infekcja jakaś i stąd ta goraczka.

Mała, w takim przypadku to nawet bym się nie zastanawiała. Jeśłi mocz Ci dziwnie pachniał to już nie zabawa i czas na czekanie. Lepiej sprawdź. Pobierz mocz i oddaj do badania.
 
mala, te pojemniki to kup ze dwa, bo za pierwszym razem moze sie nie udac, a 'dolac' moczu nie mozna. i koniecznie zakrecane, bo te na wcisk ciezko otworzyc - my nie zdazylismy ;)

ja karmie
 
reklama
Do góry