reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

witam!!

A ja próbuje coś napisać od rana i ciągle mam okienko "wyślij odpowiedź". Kama dzisiaj przechodzi samą siebie... wywaliła wszsytkie przyprawy w kuchni, wali kablem, kontakt wyrwała, znowu zepsuła kabel od aparatu ::) A jeszcze 12 nie ma ::)
 
reklama
Teddy to do mnie? ;)
Bo ja nie czytam :D
Jakoś tak mnie naszło na Babyboom i wczoraj zajrzałam pierwszy raz po jakiś tam czasie niezaglądania w ogóle. No traf chciał, że przeczytałam Wasze posty o "porządakch" na forum :)
Serio. Jak juz tu jestem to sie udzielam. Tak jak teraz właśnie ;D
 
Ja też spadam.. może wieczorkiem uda mi się coś nadrobić i napisać, bo dzisiaj jak zauważyłaś Teddy wyjątkowo gwarno i nie mam nawet jak nadrobić.

Ina nie sprzątaj ;D A myślałaś nad żłobkiem? Nie lepiej by było?
 
To i ja spadam.
Coby gwaru za dużego nie robić ;)
Oraz: pranie muszę rozwiesić, bo sie godzine temu wyprało i jeszcze w pralce spoczywa.
Baj!
 
chciałabym mieć na tyle czasu by móc z wami pisać non stop. tak było w ubiegłym roku. na początku naszej ciąży to ja zawsze rano pierwsza wszystkich witałam. po powrocie do pracy doszło mi trochę obowiązków a w domu nie mam netu więc nie mam kiedy z wami pogadać. a że szefa wczoraj i dziś nie ma...
ale ok Teddy rozumiem... ale zrobiło mi się bardzo przykro...
 
reklama
dziewczyny, zupelnie niepotrzebnie jest Wam przykro... nikt Was nie rozlicza z czasu spedzonego na forum, bo przeciez sa wazniejsze rzeczy... ale chodzi o pewnego rodzaju zaangazowanie... od jednych je czuc, od innych nie - i tu odbior tez jest sprawa indywidualna, dlatego trwa dyskusja... :)
 
Do góry