reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

czesc kochane :)

magdusiek dobrze, ze juz po wszystkim, zeby sie teraz szybciutko zagoilo i zapomniec o sprawie ;)

mała26 37,9 stopni to nie jest duza goraczka u dzieci....przy zabkach moze byc spokojnie kolo 38 st. obserwuj i dawaj czesto pic. MOze to faktycznie zab :)

dziekuje, dziekuje, faktycznie z pomidorem jest OK, jestdo tego cala seria jak on znikal i znikal i w koncu znikl ;)

a Ciebie Sylus to rozumiem doskonale, niewyspane noce moga byc ciezkie gonienie caly dzien po mieszkaniu za szkrabem tez, ale jak go nie ma to tesknota totalna.....
 
reklama
Karen w takim razie zwariowałyśmy razem :D bo dla mnie mycie garów to tez taka chwila relaksu ;)

Cześć tak w ogóle :)

Syla u nas wszystko ok. Gabrysia ma 4 zęby, wspaniały apetyt, przesypia całe noce (no czasami ma jedną pobudkę). Trochę tylko martwię się, że nie chce raczkować...no i jeszcze nie staje na nóżki : :-[ Chyba jako jedyna z pazdziernikowego grona?
Za to ładnie wstaje z leżenia do siadu i jest straszną gadułą ;)
Na prośbę :"Powiedz mama" pięknie i z szerokim uśmiechem odpowidada "TATA" :D

Co do chodzenia jeszcze- ortopeda twierdzi, że trzeba cierpliwie poczekać, Gabrysia jest po dysplazji bioder i jest do tego baaardzo rozciągnięta, także chodzić zacznie pewnie pomijając etap raczkowania.


Mała Ustka to moje ukochane miasto :) Spędziłam tam niejedne wakacje, w tym ubiegłoroczne z brzuszkiem ;D W tym roku niestety nie wyjechaliśmy.

Pozdr!
 
czesc!

mala, lec do lekarza!

lucky, ja mialam taki pietrowy (jamisty?) u nasady nosa. najpierw usuwalam elektrokoagulacja - bolalo jak cholera zniknal na jakis czas, a potem wylazl. okazalo sie, ze baba usunela tylko to co bylo widac na powierzchni i nad reszta mialam blizne. potem usuwalam laserem - zlazlo i wylazlo, przez ta cholerna blizne. przy drugim podejsciu pan dr zastosowal 3strzaly(!), lzy lecialy ciurkiem, ale nie mam ani naczyniaka ani blizny ;D
a Corcie obserwuj - na etapie tworzenia naczyn moga sie takie cuda pojawiac i rownie dobrze zniknac

nocka byla fatalna. najpierw nie mogla zsnac do 1, potem obudzila sie Antonina i wyla do 4. w miedzyczasie byly dwa karmienia - przypominam, ze moje dziecko juz od dawna w nocy nie je! pobudka o 7. udalo mi sie polozyc o 9:15 (ale byla walka i usypianie przy cycku, a nawe dwoch). ::) teraz spi z tata - tata wzial dzien wolnego, bo chyba zarylby nosem w klawiature ;) a ja znowu zasnac nie moge :(
moze jakas pelnia byla czy co ???
 
ja wiem że to nie jest wysoka gorączka. Lekarz kazał dać coś przeciwgorączkowego powyżej 38. Ja się martwię że to już czwarty dzień kochana. :( Czy wasze dzieciaczki też tak miały na ząbki? nie wiem czy łączyć te wymioty z gorączką na ząbki?
martulka Ustka ma piękną plażę! I wiecie, widziałam tam mnóstwo mamusiek z wózkami! Mnóstwo!!! :)
 
Mała współczuję :-[ Myślę, że trzeba iść do lekarza

U Gabrysi ząbkowanie objawia sie jedynie gryzieniem wszystkiego i delikatnym marudzeniem. Czasami krzyknie sobie w nocy ;) Póki co nie miała ani gorączki, ani biegunki czy wymiotów. W ogóle jeszcze nie chorowała...
 
mala, sa woreczki, ale to bez sensu, bo nie pobierzesz sterylnie i zafalszujesz wynik. my pobieralismy do sterylnych zakrecanych pojemnikow. karmisz dzieciaczka, rozbierasz od pasa w dol i czekasz. dobrzez jest wczesniej troche poluzowac (ale nie otwierac) nakretke. jak zacznie siusiac to odkrecasz, lapiesz mocz i masz dwie godziny na zawiezienie probki do labu.
a przed pobraniem nalezy krocze umyc (tak jak normalnie) i przemyc slabym (bo poparzysz!) roztworem rivanolu.
 
reklama
Vertigo tak myślałam, że w pojemnik, ale nie wiem czy sobie da tak pobrać. a czy musi to być o jakiejś konkretnj porze dnia? chyba u takiego małego dziecka nie ma to znaczenia?
pytam, bo wczoraj pieluszka po nocy nieładnie pachniała. (sorki, że pisze wam takie rzeczy) i pomyslałam sobie że może warto zbadać mocz czy to nie infekcja jakaś i stąd ta goraczka.
 
Do góry