reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
oj tak Joliczku, wyciszyć się można ale już mam dość :) bo nie wiem co mam ze sobą zrobić, chałupa posprzątana, wszystko poprane..........
jestem chyba bardziej nerwowa jak tak siedzę sama. :laugh:


Shady aaa na allegro! kurczę to nie wiem. Z allegro to nie wiem jak to działą.
 
shady pisze:
ooo juz wiem....w nazwie mial Tiny cos tam??? wiecie moze??? tinypic?? czy jak??

Fotki na allegro można wklejać w ich standardowym programie ale to jest płatne. Jak sprzedawaliśmy głęboki wózek Nadi to korzystaliśmy ze strony internetowej małża i tam wklejaliśmy fotki i dołączaliśmy linki. A jak inaczej nie mam pojęcia,
 
Kasiek wiem ze na Allegro sie placi za fotki ale jest stronka na ktorej wklejasz fotki i linki wpisujesz do opisu i jest ok....juz sobie przypomnialam nazwe tej stronki
 
Ludek zajada, kolejny czopek dostanie koło północy pewnie, o 17:00 miała 38,7. I chyba ma katar. Jutro pojdę z nią do lekarza, nasz chyba na urlopie :(
 
witam - młody śpi - maz przy laptopie to moge na chwilkę zajrzeć ;D
Shady podaj link do tej strony o zdjęciach?
magdusiek a co jest Natalce, ze ma goraczkę?
*syla* my w weekend na to wesele to do Koziernic jechalismy ale impreza była w Warce , a ty gdzie byłaś?
 
*syla* pisze:
oj tak Joliczku, wyciszyć się można ale już mam dość :) bo nie wiem co mam ze sobą zrobić, chałupa posprzątana, wszystko poprane..........
jestem chyba bardziej nerwowa jak tak siedzę sama. :laugh:

Jak to co? Z koleżankami z BB się spotkać :)
 
Shady jest taka strona tinypic.com, ale nie wiem czy to jest to o co Ci chodzi.

Magdusiek a może to poprostu trzydniówka?
 
reklama
Doxa, na to liczę, ale teraz katar się przyplątał.
Anna - no właśnie nie wiem co jest Natalce, jutro z nią pójdę do lekarza to może czegoś sie dowiem. Wiem tyle ile sama umiem stwierdzić - ma gorączke i chwilami jest rozpalona. Oraz marudna.
 
Do góry