reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Teddy ma rację, najgorzej to się tak usadowić i siedzieć. Ja też staram się wychodzić i dużo roić, inaczej nic by mi się nie chciało. A nie wyobrażam sobie siedzieć w domu i dostawac świra i czuć się zmęcozną mimo, że nic się nie robi. Chociaz nam akurat "nic" nie grozi, wystarczy za dziećmi polatać ;)
Wrzuciłam kilka zdjęć, Natalia ostatnio była chyba wieki temu, ale wrzuciłam tylko kilka, bo mi się komputer wiesza i wywala mnie z programów, muszę przeczyścić :(
 
Szczególnie rampers Brazil i dwie zółte ścierki :) I pomarańczowa koszula Kamila ;)

Natalia jest chora, ma gorączke i śpi :( Kurcze...
 
Hej,
Jestem półprzytomna ze zmęczenia ... dobrze, że ten tydzień jest krótszy.

Patka - za kilka dni wszystko się samo poukłada. Najgorszy stan trwa jakiś tydzień ... potem już jakoś leci!

Doxa - dzięki za komplementy ! w tym "kojcu "potrafi się trochę zabawić pod warunkiem, że na lodówce jest do przesuwania sporo magnesów :-)

Biegnę do galeryjki oglądać Maciusia :-)

Całuski dla biednej Natalki ...
 
Hej Syluś :-) To Ty fajnie masz z tą chwilą wytchnienia :-) Czasami fajnie jest się móc wyciszyć...
Moje dziecko włąśnie amie butlę, obiad dla nas też się podgrzewa, zaraz kąpanko małego, spanko i do ... kolejnych analiz :-) Dzisiaj chyba posiedzę do północy. Mam tego całe mnóstwo :-(
 
reklama
Do góry