reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

zawsze mowilam, ze chce trojke... i to z mala roznica wieku... ::)
opcja pojedyncza byla tylko jak sie w Prezesie zakochalam... ;)
....i na razie niech tak zostanie...
 
reklama
Teddy ja też myślalam o trójce, bo jestem z dużej rodziny i marzyło mi się aby moje dzieci też były takie szczęśliwe w gromadce jak ja i moje rodzeństwo.
Ale teraz jak urodzi się drugie maleństwo to zobaczymy czy zdania nie zmienię ;D

magdusiek ja też nie wiele dziś zrobiłam bo moje Maleństwo jakieś takie marudne było (chyba kolejne zębalki idą) i samo nie wiedziało co chce.
 
Magdeczka, ja mam do zrobienia pilną fuchę akonto której kupiłam wczoraj spodnie Natalce, a sobie buty - i to nie jedne. A wszyscy juz na tę moją pracę czekają, bez tego nie mogą ruszyc dalej. A Natalia nawet nie wyglada na kogos kto w ciągu najblizszej godziny planuje sen ;)
 
Jolik lecimy do rzeszowa ale bedziemy jeszcze w krakowie i tarnowie.

Ja tez chce trojeczke ale raczej ebdzie dwojeczka, chyba ze bedzie jakas niespodzianka :D
 
magdusiek to u nas tym spaniem jest dziś podobnie, tylko że my mamy problem którego większośc z Was pewnie nie ma. A mianowicie naszego Kubunia to trzeba "lulać" do snubo inaczej nie uśnie.Wszystko to za sprawa mojego mężusia, któremu nie dalo się przetłumaczyć, że będa z tego lulania same kłopoty,mówił ze on taki malenki kochany i na pewno mu to nie zaszkodzi. no i Maleństwu nie zaszkodziło tyko nam bo dalej jest kochany tylko coraz większy i cięższy.....Mój mąż już wie, że z następnym Maluszkiem nie ma żadnego lulania!!! ;)

troszkę współczuje bo po całym dniu to pewnie jesteś zmęczona, dla mnie nie ma nic gorszego jak praca po nocach

Anja26 niespodzianki są najlepsze :laugh:
 
Hej Kobietki! :)

Wreszcie mam chwilkę żeby do Was zajrzeć. :) Troszkę podczytywałam ale zazwyczaj po tym nie zdążyłam już się odezwać.

Efunia, Ina serdecznie współczuję

Magdeczka Gratulacje :)
Ja też chcę... Tylko jakoś nie możemy sie zdecydować czy już teraz czy poczekać jeszcze(troche się boję jak by zareagowali w pracy jakbym wróciła w ciąży albo od razu na zwolnienie). Wolałabym teraz więc po cichu liczę na "Kinder Niespodzianke" ;D

Byłam w Galeryjce
Duralex Nicolka prześliczna. I niepokonana jeżeli chodzi o fryzurę. :D
Elvirka, Doxa Olivka i Olik super sobie radzą przy jedzeniu :D

My wczoraj byłyśmy u endokrynologa i mam w związku z tym pewne rozterki.
Mimo że Natka nie wykazuje uczulenia na przetworzone mleko - jadła już deserki z jogurtem i twarożkiem - pani dr kazała je odstwić i dawać bebilon pepti. W dodatku nie powiedziała dlaczego. Przedtem było że przez ulewanie ale Natka od prawie 2 miesięcy nie ulewa. Wiec sama nie wiem o co biega. W dodatku mamy odstawić drób ::).
Kurcze nie dość że to moje dziecko takie chude (tydzień temu ważyła 7390 g i ma 71 cm długości) to jeszcze diety. W końcu ktoś stwierdzi że głodzę to moje dziecko. :(
Poza tym morfologia trochę kiepawa niby żelazo ok ale hemoglobina niska i nasza pani wet stwierdziła lekką niedokrwistość.

 
witaj Luszka,
Jak miło Cię widzieć!!!

Nie martw się, będzie jadła inne mięska, może i bardziej jej zasmakują, owocki....będzie dobrze. To jest po prostu drobna, delikatna kobitka. :)
 
reklama
Syla tylko że ona jest zdecydowanie miesożerna. Owocki do niedawna były jedzone raczej niechęnie (poza bananem ale tego endo też zakazała :mad:) Smakują jej tylko te deserki z jogurtem i twarożkiem ale też mamy odstawić. :(

Mi też miło Was widzieć :D
 
Do góry