reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Luszka, a zobacz co powie inny lekarz? Wiesz, tak na wszelki wypadek warto pójść i potwierdzić, bo jak masz odsatwić bez sensu to nie ma po co, a jak po coś to warto wiedzieć po co.
Zagmatwałam chyba ;)
Magdeczka - jakoś dam radę, mam nadzieję, że jutro w ciągu dnia NAtalia trochę przyśnie, ja to mam na pojutrze zrobić, wiec póki co strasznie zestresowana nie jestem, no ale ...
 
reklama
Magdusiek No właśnie wcześniej byłam u endo prywatnie i wczorajsza wizyta była po to żeby zobaczyć co powie inny lekarz
A tu niespodzianka - ta sama babka co wtedy ::)

Dlatego też mam zamiar iść jeszcze gdzieś - nazwisko tej pani dr zapamiętałam ;D więc będę już uważać żeby do niej nie trafić
 
No właśnie dziewczyny może znacie jakiegoś dobrego endo w Warszawie? Oprócz tego na Niekłańskiej ;)
 
luszka dzięki za gratulacje ;D
koiecznie idź do innego endo. Mój Kubuń jestuczulony na białko i jest na Nutramigenie, ja byłam u 2 lekarzy i w zasadzie mówili mi co innego, więc i tak robie wszystko intuicyjnie (jeśli chodzi o jedzenie)

ie spać kolorowych snów!!!!!!
 
Bry dziewczyny :)

U mnie dzisiaj słoneczko od rana :) O dziwo w drodze wyjątku chyba nawet wyspana jestem ;)

Gosia witaj :)

Luszka koniecznie idź do innego lekarza... jak pomyślę, że zabroniłby mi dawać Kamie tych kilku rzeczy które ona jada, to ja bym się chyba załamała.

Efunia u nas Kama też się puszcza od jakiegoś czasu.. tylko dla odmiany leci na dzioba.. wygląda jak po II wojnie światowej ;)

Idę poczytać co napisałyście i luknę do galeryjki.
 
reklama
Dzień dobry.
Dziś w nocy miałam jedno przemyślenie - czy ja się keidyś wyśpię? Rety, no nieprzytomna jestem, nie wiem ile razy jadła Natalia, wiem tylko, ze wstała przed 7:00, a ja połozyłam się koło 1:00
 
Do góry