reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

witam

dzisiejszej nocy Wiki dala mi troche pospac budzila sie tylko 2 razy

dziewczyny mam pytanko kupowalyscie pampersy w ROSMANIE jak tak to czy zewnacz sa z ceraty czy bawelniane
 
reklama
Pampersy to sa takie same jak wszedzie... ;)
a jesli chodzi o pieluchy, to w bordo opakowniu sa bardzo fajne, bewelniane, przewiewne pieluszki...



i dzien dobry...
i kawa...
 
Witajcie!

U mnie już zaczęła się lekka gorączka przygotwowawacz do soboty ::) Czasu na wszystko mało! Dzisiaj przyjedzie moja siostro - pomóc, ale przyjedzie ze swoim synkiem ...  ;)

Wciecie co, wczoraj sobie uświadomiłam, że Oli ma dzisiaj OSTATNIĄ MIESIĘCZNICĘ! Bo za miesiąc to już będzie roczek, a potem już tylko latka będą leciały :laugh:

Trzymajcie się cieplutko :-*
 
No ładnie, Doxa, ja sobie w ogóle nie uświadamiałam, że już sierpień i faktycznie, pierwsze październikowe dzieci za chwilkę roczek skończą. Szok.
Życzę udanych przygotowań, jakby coś było potrzebne to daj znać, pomożemy ;)

Jarrela - prosze o zdjecie Kamy w wersji wojennej :)
 
reklama
Witam , witam. Juz ponad dwa tygodnie walcze z niejedzeniem w nocy. A raczej z jedzeniem o 6 rano. Znowu byly pewne problemy bo troche sie maly przeziebil i jak mu nie dawac mleka w nocy jak biedny chorutki. Ale juz ma sie lepiej i znowu zaczynam. Dzisiaj jadl o 5:15 dopiero. Do roczku mysle ze mie wyjdzie. Przynajmniej mam taka nadzieje
 
Do góry