reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
witam

niedawno wróciliśmy. zmęczona jestem strasznie.. najbardziej to psychicznie. jakoś nie umiem się z tym uporać...


pogoda u nas psia :(


a tymek wciąż się puszcza i leci na plecy do tyłu :(
 
Efunia trzymaj sie mocno, ciezkie takei sytuacije sa, ja zawsze sobie przypominam ze smierc to czesci zycia i kazdego z nas to czeka, poszedl do lepszego miejsca. Sciskam was mocno.
 
ja wiem dziewczyny ja tez to sobie powtarzam. ale wiecie, to był młody facet - 46 lat. ma dwoje dzieci ania 18 lat, maciej 17... i to był dusza człowiek, pracowity, uczciwy i uczynny. na pogrzebie było chyba ze 400 osób...
ja jakoś nie mogę w to uwierzyć. i tylko sobie myślę, ze to prawda stara jak świat "dziś jesteś a jutro już cię nie ma"... i obiecuję sobie żyć tak żeby i na mój pogrzeb przyszli ludzie z żalem, ze odszedł ktoś dobry i ważny dla nich :(

dzięki za słowa pocieszenia :-*
 
my dzis znow bylismy u kolezanek - mojej i Krystiana... ale byl jeszcze 4-letni Adrian z mama...

czy ja mowilam kiedys, ze chce trojke dzieci???
NIE CHCE TROJKI DZIECI... ZA ZADNE SKARBY SWIATA!!!!!!

ale ogolnie bylo przyjemnie... ;)
 
Hej,
Tedddy - nie przypominam sobie żebyś mówiła o trójce :-D

Gosia888 - witaj ! i nie przejmuj się tym co było kiedyś :-)

Anja - pogoda z dnia na dzień ma być lepsza więc luzik ...a w jakie okolice Polski przybywacie?

Efunia - też bym tak kiedyś chciała :-(
 
cześć zaglądam na chwilke - piszecie w zawrotnym tempie - wypadłam z obiegu bo nie jestem wstanie nadrobic - prosze o krótkie streszczenie, jakie nowe postępy u bąbli?

a u nas ok - Mikołaj wędruje po mieszkaniu, ściąga wszystko co w zasiegu rączek  ::)
pogoda nad morzem - raczej barowa - u nas w Gdańsku trwa Jarmark św. Dominika - ale ostatnio nawet się do centrum nie zapuszczam bo drogowcy postanowili zacząć remont głównej arterii miasta w czasie wakacji  ::) :p
no i pomału przygotowuje sie na nowy rok szkolny - brrrrrrrrrrr - powrót do pracy  :(
 
Teddy - ja pamiętam, ze mówiłaś, ze chcesz tylko jedno, więc nie wiem skąd pomysł trójki :)
Efunia - współczuję bardzo mocno.

Ja nie popracowałam, Natalka jest dziś niemozliwa, taki dzien widocznie.
 
reklama
Do góry