reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
w galerce bylam... no prosze jaka dyscyplina, jedna zostala przywolana do porzadku, to zaraz inne wrzucaja fotki... ;)


Alunia, ja w czasie relaksu nie gadam... miesnie japy tez musza odpoczac... ;)
 
Bry dziewczyny :)

U mnie w domu wsio biało-brązowo-beżowe :laugh: Jakoś inne kolory w domu mi nie przeszkadzają. Kama chodzi cała w różach i beżach z dodatkiem dżinsu ;) Chociaż przyznam się, że sporo ma ubrań również żółtych. A ja to najbardziej lubię czarny i kremowy ::) Od lat ślubny każe mi kupować inne ubrania.. no i czasem nawet kupię ale i tak najchętniej sięgam po te czarne ;D

Pogoda taka pod zedechłym azorkiem.. kawą się wspomagam :)

 
Witam prawie po latach
Zaczynam nadrabiać zaległości - jestem dopiero na 2191 stronie!!!!! A reszta wątków????? I zaraz muszę spadać do roboty :mad: Chyba nie dam rady wszystkiego poczytać
Pozdrawiam
 
Tymi, ostatnio faktycznie gadania pełno. Ciekawe czemu, dzieci coraz bardziej absorbujące, a mamusie mimo wsyztsko znajdują chwilkę czasu żeby popleść :)

No, ludek zasnął, ja gotuję obiady na 3 dni naprzód, jedyna szansa.
 
Słuchajcie dziewczyny chciałam jeszcze raz zacząć. Wiem że poprzedni debiut był troche nieudany i przez to podpadłam wielu z was przez moje "dziwne" teorie. Jednak mam nadzieje ze dacie mi jeszcze jedna szanse i zapomnicie dawne winy.
 
Witam

Ja dopiero teraz mam chwilkę czasu, Maluszek śpi. Unas dzis nawet świeci słoneczk, więc bliśmy na długim spacerku.

Mam ogromna prośbę napiszcie mi jak to jest z ta "galeryjką" bo chciała bym umieścić fotki (coby tak anonimowo nie było) i nie mam pojęcia o co chodzi ??? ??? z góry dziękuję

Idę coś zjeść (oczywiście za dwoje) ;D
 
reklama
Dziendobry,

Duralex Nicole sliczna dziewczynka, wloski ma super!

Olivka i Oli super jedza, ale Olivce chyba nic do buzi nie trafilo ;) :D U nas jest podobnie, Olivka tez chce sama lyzeczka tylko ze jedzonko wyedy jest na buzi , we wlosach, podlodze, krzesle, wszedzie tylko nie w buci ;D

Dziewczyny zalamujecie mnie ta pogoda, ja juz nie wiem co mam pakowac. Jaka pogode zapowiadaja na przyszle tygodnie.

CO do kolorow to u mnie jets chyba kazdy, niebieski, zielony, zloty, fiolet, i krmowy ;D Lubie miec kolorowo.
 
Do góry