reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Ilonak - niejedną rzeczą Miska moze się chwalic :) Duralex sciemnia i jest zbyt skromna. Na pewno ma inne umiejętnmosci, pewnie inaczej się bawi, spokojniej, dokładniej itd. Poza tym juz ustaliłysmy, ze to intelektualiastka. Tu nie ma czego ani kogo gonic.
 
Magdusiek skromnością to ja nie grzeszę :D. Ale fakt faktem, że Miśka to intelektualny leń. Gada jak najęta, potrafi wyciągać nitki z ubrań i może godzinami oglądać ksiązki :)
 
No ładnie .. i się doczekałam określenia ;D. Hmm.. bo czym tu się chwalić, że godzinę czasu może mulą się bawić :).. a tak a props.. mamy te klocki, które Teddy kupiła (Fishera).. Miśka uwielbia, naciskać te główki :)
 
Dobrywieczor.
Mala spi. Dzionek byl ok.
Jutro Olivcia jedzie do babci na caly dzien, mama musi troche odpoczac.
Ja juz sie nie mecze z nia w lozeczku. Jak chce niech spi z nami. Zasypia mi wieczorami na brzuchu. Puzniej ja klade do lozeczka i spi gdzies do 1. Puzniej juz prawie zawsze z nami. A rano budzi sie gdzies o 8.
Dzieciaczki super w galeryjce.
Magdeczka- duze gratulacje. To juz druga. Jeszcze ktos?
Bardzo mi przykro z powodu smieci osob z rodziny.
No musze poczytac dalej
 
HEJ DURALEX, wreszcie się pojawiłaś!!!! :)

o rany dziecko, które potrafi się czymś zająć dłużej niż 2 minuty i nie jest to klepanie po gębie ::) Mi ani jedno ani drugie nie było takie pisane.
Pozazdrościć.
Pędzę do galeryjki!!!!!
 
reklama
Mój ludek nie śpi tylko rozrabia w łózeczku, wyciumkała mnie za wszystkie czasy i dalej łobuzuje, czasem to załuję, ze Natalkowiec smoczka nie dostał :D

Boli mnie kolano, olałam zalecenia i włóczyłam się ostatnio wyłącznie na obcasie. I teraz przeszukuję allegro w poszukiwaniu butyów na płaskim obcasie :( NIENAWIDZĘ PŁASKICH OBCASÓW!!!
 
Do góry