reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Ja mam bardzo duzo niebieskiego w ciuchach i w mieszkaniu. Lubię ten kolor :) A mnóstwo koszul mam takich stareńkich, ale ukochanych, wracam do nich, odwieszam, znów wracam itd. W niektórych to jeszcze do starej pracy chodziłam, w 98 roku ;)
 
reklama
Duralex no właśnie jest czym się chwalić!!! To chyba jedyne dziecko na naszym forum, które potrafi się skupić tak długo!! Gratulacje dla Nicolki!
 
Syla zdjęcia "morskie" świetne :).. Iga to już kobitka a pamiętam jak była malutka.
Doxa fakt to ją wyróżnia.. a poza tym gada jak najęta, no i śpiewa.. ;D
 
reklama
oj tak, maleńkie te nasze skarby były a teraz ja już nie raz została sfaulowana przez swojego ancymonka....a takie to było grzeczne, śpiące pod stołem w foteliku. :laugh:

...ja coś wiem o tym, że teraz to już nam lata będą szybciej leciały, mój mały niedawno był taki jak Iga a już mi serwuje kolacje ::)
 
Do góry