reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
"ostatnio"... to tez jest dobre slowo, ale niekoniecznie adekwatne do sytuacji w jakiej sie obecnie znajdujemy
 
witajcie! no i tak się rozpisałam o tym fondue że juz nie mam siły więcej pisać. Duralex, moje dziecię też jeszcze nie chodzi, ząbki ma ale wlosów za to jak na lekarstwo. ;D przejdę się z nią do naszej pediatrki. niech obejrzy ją pod tym kątem ruchowym, ale tak intuicyjnie to myślę że musze być po prostu jeszcze trochę cierpliwa.
 
Drzewko ja chodzę z Miśką na rehabilitację od baaardzo dawna... i już nawet moja rehabilitantka zwątpiła.. najpierw twierdziła, że dzieci powinny raczkować, a ostatnio powiedziała.. ooo Niki to już raczej nie będzie raczkować ;D

Teddy dajesz mi do zrozumienia, że mamy się wkleić do galeryjki 8)
 
Duralex ale ja słyszałam że właśnie dzieci które chodzą później często wogóle nie raczkują. czy oni na tych terapiach to trochę nie przeginają? :mad:
 
reklama
Do góry