reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

magdusiek, to ja Cie za te obcasy podziwiam! u mnie obcas wyzszy niz 3cm konczy sie bolem podbicia, palcow, kolan i plecow. a czasem tez ramion ::) nie ma to jak mokasynki i adidaski ;D
 
reklama
Vertigo - jak ja bym tak chciała! Lubię tylko moje jedne płaskie buty - pomaańczowe, miałam dzień wariata i kupiłam buty za dużo pieniędzy,a le nie żałuję, uwielbiam je, Kamil nazywa je kaczory, ale ja mam do nich słoabość.
Mnie sie strasznie cięzko kupuje buty na płaskim, bo w sumie to nawet jak mi się jakieś podobają to jakoś nie wydają mi się dobre dla mnie, czuję się jak oszołom. No i klęska. Chyba sobie po prostu jakieś marteensy kupię, przynajmniej wiem czego się spodziewać.
 
Duralex, najbardziej aktualne jest w podpisie z mordką w piasku to jak byliśmy na urlopie. W galeryjce, chyba we wspomnieniach, też wstawiałam coś ostatnio. Iga jak Iga, nadal świeci łysiną. :laugh: i ma wampirze zęby ;D
 
I do około 50 bluzek i koszulek i koszul, które znajdują się w mojej szafie. Nadmienię, ze dzis z Doxą zakupiłysmy kolejne niebieskie bluzki :)
 
reklama
mmmmmmmm... ja tez uwielbiam niebieski... dlatego cala Antonina jest niebieska, z wozkiem wlacznie :)

dobranoc!
 
Do góry