reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Doxa, nie chcemy bramki, jak ktos inny jest i siedzi się z nią i bawi to luz, a tak to niestety kojec. No, ale nic to, przetrzymamy :) Ja znowu przestawiłam sie na gotowanie do zamrażarki - robię kilka rzeczy jednocześnie i później wyciągam. A gotuję jak jest moja mama.

Mój ludek tez śpi, juz ponad godzinę, dobrze, bo zrobiłam zakupy, kawę itd...
 
Kiedyś była dddarmowa za powyżej 350, teraz za 250, ale nawet jak kupisz za mniej to dostawa jest tania i nie płacisz za kilogramy.
 
Wiesz, moje zakupy sa bardzo duże, jeśli czegoś nie ma to np. jajek tej firmy (zwykle klikam w jakiekolwiek) albo konkretnego zestawu smaków jogurtów - nigdy nie mam problemu, że czegos mi zabraknie, zawsze pani ma gotową listę ew. zamieniaczy z cenami, a jak kupiłam parę razy w bomi to lista braków byla straaaasznie długa i się na bomi obraziłam. teraz jest tak, że jak jest brak to maksymalnie 3 rzeczy z listy na dwie strony a4 - i zawsze mam na co podmienić. I mogę dorzucić telefonicznie coś jeśli zapomnę.
 
to dobrze...

chyba zaczne kupowac przez net, bo ostatnio co ide do sklepu, to albo czegos zapominam, albo czegos nie ma (to coraz czesciej), albo nie mam sie jak zabrac, a Misiek jeszcze gorzej znosi sklepy niz ja... wczoraj wymiekl po 3 regalach i w sumie nie kupilam tego, po co poszlam... :)
 
Ja kiedy zrobiłam test - pojechałam samochodem, wydałam tyle samo pieniędzy, wróciłam wściekła, zmęczona, targałam milion siatek, Kamil poszedł do amochodu po drugi milion, a straciłam na to 2 godziny. i uznałam, że nie warto skoro w drogim sklepie jakim jest piotr i paweł wychodzi mi finansowo na to samo.
 
reklama
Do góry