reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
przejrzalam oferte pobieznie, to wcale nie jest tam drozej niz u mnie w osiedlowym markecie... a jest wiecej wszystkiego...
nie porozwnuje z hipermarketami, bo nawet nie mam jak... u nas wyprawa do hipermarketu zawsze konczy sie hiperawantura i wyjsciem z niczym... przepraszam, prawie z niczym, wczoraj wyszlismy z pieluchami choc poszlismy po przetwory... ;)
 
Teddy, bo tam te normalne rzeczy są w normalnych rzeczach, a oprócz tego jest sporo bardziej "delikatesowych". Jak ja z moimi sklepami porównam to wychodzi taniej w "pip". A w innych sklepach nie kupuję, bo póxniej wywalam, psuje sie i tyle. Nawet na jedzeniu Natalki różnica wyszła mi coś około 3 zł na 14 słoiczkach więc bez przesady. poza tym to nie ja nosze te słoiczki ;)
 
reklama
czesc dziewczyny
nie jestem tu taka całkiem nowa chodź baaardzo dawno tu nie zaglądałam, po poprodzie przenieśliśmy się i nie miałam netu wiec kontakt sie urwał. Mój Synio Kubuś skończył 28 lipca 10 m-cy ma 6 zębalków i chodzi (tzn potrafi przejść cały pokój sam).
Ale niedawno pojawił sie powód dla którego znów do Was zajrzałam tzn w marcu zostane mamusią po raz drugi :D bardzo sie cieszę i mam nadzieje ze będe miała wiecej okazji by tu zaglądać

Ina współczuje, mój Kubuń wczoraj tak szalał (z ojcem chrzestnym), że przewrucił sie na buźkę ale na szczescie prócz lekko spóchniętej wargi i strachu nic sie nie stało.

pozdrawiam
 
Do góry