reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam po weekendzie

nie zagladalam troszke bo w szwagier pozyczyl od nas kompa musial cos zrobic przy kompie tesciow a w sobote kupilismy pol swiniaczka zeby zaoszczedzic na miesku wrocilismy wczoraj wieczorkiem bylam zabardzo padnieta zeby jeszcze siedac do kompa
dzis bylysmy u pani doktor nefrolog okazalo sie ze mamy zapomniec o kapielach naszej corki w jakichkolwiek jeziorach basenach i innych kapieliskach
 
reklama
czesc magdeczka... wlasnie niedawno sobie o Tobie przypominalysmy... :)


Alunia, po ile kupowaliscie swiniaka, ze wam taniej wyszlo??? (jesli mozna wiedziec ;) )

 
magdusiek pisze:
Anja, a na długo jedziecie? Rety, to chyba sterta tobołów czeka na zabranie, co? :laugh:

Tylko na dwa tygodnie ale az 3 walizki mamy,jedna same prezenty ::) Olivka ma najwieksza :D ;)

Tylko ze taki mlyn mam bo w srode lecimy do south caroliny, ja do pracy mam wystawe a M z oLivka na plaze sie opalac, wracamy w niedziele w i poniedzialek do PL takze malo czasu na wszystko.
 
Witam po kolejnej przerwie :)
Nie nadrobię wszystkich wątków.. ale mam nadzieję, że wszystkie dzieciaczki mają się dobrze. ;D
Pewnie z Miśką zostałyśmy na szarym końcu, bo ani nie raczkujemy, ani sami nie wstajemy i w dodatku jesteśmy bezzębni.. Jeszcze trochę i zacznę się martwić ::)
 
Wróciłam.
Magdeczka - no właśnie wypatrzyłam na marcówkach i doniosłam :) Gratuluję!
Duralex - ostatnio Syla pytała co u Ciebie, mówiłam, że dawno Cię nei ybło,a tu proszę - jesteś!~

Ja prosto ze spaceru pojechałam po butki dla Natalki, spotkałyśmy się z Doxą i Olinkiem, bytu kupione, dzieci pobawiły się na placu zabaw, mamy wypiły kawkę i jestem :) Doxa pewnie dojeżdża, ma dalej.
 
Magdusiek no coś Ty my już dawno w domku! O tej porze dnia w wakacje nie ma korków :)  Nadrabiam zaległości na BB ;)
 
reklama
Do góry