reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie!

U nas też dzisiaj nocka super! Oli ściągnął nas z łóżek około 8:20 :) I do tego ani jednej pobudki w nocy, nawet na smoczek! A padł około 20!!! Chyba deszcz mu służy ;)

Za to niestety nie można już go zostawić w łóżeczku :( Do usypiania 2 osoby potrzebne, 1 czyta, 2 asekuruje ::) Rano skończyło się drzemanie ...
 
reklama
Doxa, ale usypia spokojnie? U nas czytanie jeszcze nie zdaje rezultatów, Natalia nie jest zainteresowana, płacze, bo chce prysnąc z łózeczka :)

Teraz Natalkowiec się kąpie, Kamil zrobił jej pełno włosów z piany, weszłam coś im powiedzieć i wybuchnęłam śmiechem, a NAtalia też w śmiech, zadowolona, że mama się cieszy.
Mam nadzieję, że dzisiaj szybko zaśnie, mało spała w ciągu dnia, telefon ją obudzil. A na spacerze nawet oka nie zmrużyła mimo, że miała ochotę. Jednak świat jest zbyt ciekawy. Teraz śpi sie tylko w domu i w samochodzie. No i u dziedków, w wózeczku.
 
Magdusiek trudno usypianie Olinka nazwać spokojnym ;) Wędruje po całym łóżeczku (dzisiaj wyłącznie na czworaka mu wychodziło!), siada, klęka przy barierkach, pada, wstaje, siada, kładzie się, wstaje, w międzyczasie leci, więc tata asekurował główkę, znowu wstaje, leży 3 sekundy, jednak trzeba znowu do szczebelek, siada na klęczkach, odwiązuje troczki od ochraniacza, leci, wstaje itd. i itd. A ja czytałam w tym czasie :laugh: :laugh: Na koniec jak już prawie nie dał się rady podnieść wyszliśmy z pokoju ... słychać było słychać zabawę grzechotką ... potem jęki ... i padł!
 
a Antonina wyje ::) zeby znowu? czy cos do jedzenia? wyje i nie daje sie ode mnie odkleic :( dzisia byla troche z dziadkami, wczoraj zostala z tata - i dwa wieczory z rzedu cyrk z zasypianiem. chce przy cycu, z tata WYJE! i to jak! jak jej dac cyca to sie nim bawi zamiast pic... teskni tak czy co? ocipiec mozna!
 
u nas zamiast jęków i niemoznosci podniesienia się jest stanie ledwo ledwo na uginających się nogach i wrzasko-płaczo-histeria, wiec N. zasypia przy piersi. Nie mam wyrzutów sumienia, bo pewnie i tak po szpitalu tak by było więc na razie jej odpuszczę i zaczniemy na nowo od wrzesnia.
 
reklama
Do góry