reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
czesc,

jestem polamana! :-[ :-[ :-[ ale wczoraj byl ryk! matko! dziecie probowalo wymusic cyca - tylko czemu, nie wiem... teskni tak?
 
Bry :)

Wstaliśmy.. ale ciężko było.. ta pogoda to raczej do spania tylko nastraja. Kama wczoraj biła wszelkie rekordy spania i moje dziecko spało dosłownie tyle co noworodek. Dzisiaj już wali zabawkami - więc chyba wszystko do normy wróciło ;D Za to mi się chce spać niemiłosiernie..
 
Też idę po kawę, zrobiłam własnie zakupy spożywcze i naszła mnie refleksja - co mi z tego, że zmniejszyli koszyk do darmowej dostawy skoro i tak mam więcej niż kiedyś? Ręce mi opadają, najbardziej dlatego, że nawet jak te zakupy przyjada i poupycham do szafek i do lodówki to w szafkach owszem, coś tam jest, ale lodówka nadal nie wygląda na pełną za tyle ile płacimy ;) Inna sprawa, ż jedzenie Natalki tanie nie jest, szkoda tylko, że przy niej ciężko gotować, lata po kuchni jak oszalala, wyciąga szuflady, zamyka, cargo otwiera, makarony wykłada...
 
reklama
Ufff usnął mój "wstawak" ... chwila dla mamy, a potem jedziemy na shopping ;)

Vertigo nie mam pojęcia o co chodzi Antosi, może to chwilowy stan ... jakieś zęby, albo jakieś przeżycia w ciągu dnia ... obserwują ją, mam nadzieję, że szybko minie!
 
Do góry