reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
dzien dobry :)

dziękujemy za słowa uznania :) paseczek nam się znudził. jarrela małpuj smiało. ja pomyśł zmałpowałam od jolika ;)

joliczku widziałam gdzieś, ze coś z tymusiem było nie tak. tzn jakieś płacze nieukojone? to tylko ząbki czy coś poważnego?

u nas smok na spacerach odstawiony. tez cięzko, bo tymek nawet jak go nie ma to jak zaczyna już mocno marudzić robi taki dziubek i zaczyna ssać jakby miał w buzi smoczka... jak się odzwyczai na spacerach przyjdzie czas na spanie. póki co goprzetrzymujemy przed spaniem bez smoka, bo a nuż zaśnie :) znajoma mówiła mi o obcinaniu smoczka. ale sama nie wiem

ja nie rozumiem czemu moje dziecko zaczyna dzień o 5 rano. dawniej spał do 8...teraz wstaje na łóżku i sciaga wszystko z parapetu. i gada gada gada. nie ma mowy o spaniu. a jak zobaczy ze któreś z nas nie spi to tak się rozśpiewa, ze zatkać go nie idzie ;D

ide kawe pić
 
czesc laski i bobaski... :)

wczoraj przezylam cos niewiarygodnego... nawet nie jestem w stanie tego dokladnie opisac...
po raz pierwszy odczulam taka mocna psychyczna wiez i jakby "dorosle" poczucie bliskosci z jego strony...
pisalam juz, ze obudzil sie w nocy i myslalam, ze zasnie, ale nie zasnal w lozeczku... wpadl w histerie...
wiec go wzielam na rece i polozylismy sie na lozku... ulozyl sie tak, ze lezal wpoprzek mnie, glowe polozyl mi na cyckach, glaskam mnie po brodzie, patrzyl mi w oczy i doslownie - szeptal... i od czasu do czasu wzdychal...
...zasnal tak po kilku minutach... cos niesamowitego... :)


...a dzis juz rozrabia jak normalny niemowlak... ;)
 
efunia pisze:
tymek nawet jak go nie ma to jak zaczyna już mocno marudzić robi taki dziubek i zaczyna ssać jakby miał w buzi smoczka...

Krystian tak robi przez sen.... Malgosiny Jasiu tez - chociaz juz od dawna nie ciumka smoka, w sumie nigdy chyba nie ciumkal... :)
 
Witajcie!

Efuniu, Teddy to jest ssanie języka - w sumie dobry nawyk zastępujący smoczek!

Teddy no i dorasta Ci syn! Ale będzie rwał laski!!!
 
Bry dziewczyny
i ja się doturlałam.. ale zaraz idę po kawę.. bo tradycyjnie nie wyspana jestem ::)

Efuniu Kama nawet jak wstanie wcześniej , czyt przed 8 rano, to się bawi w łóżeczku dopóki jej się nie znudzi.. nawet i godzinę potrafi się bawić.. a ja wyrodna matka dalej śpię :-[
 
dopiero z zakupow wróciliśmy.
boże tymek gada na całego. wczoraj objechał łosia który nie wiadomo skąd się pojawił na parapecie przed tymkowym nosem ;) fajnie to brzmiało. piszczał jak przekupa ;D

 
Hej!!! Witam się i znowu bedę leciała, bo jedziemy nad wodę - w domu nie da sie wysiedziec w ten upał!!!

Wczoraj równiez pojechalismy nad wode i Laurka się dzielnie spisywala...sama grzecznie sie bawiła swoimi zabawkami, kiedy chciała pić, to po prostu łapała za butelkę i pokazywała mi-wtedy wiedziałam o co chodzi, jadła sobie spokojnie chrupki kukurydziane i bardzo jej sie podobało! ;D ;D

Musimy wykorzystac ten weekend, bo moj mąż idzie od wtorku do pracy :(....i wtedy juz nie będe tak często zagladała na bb! :(
 
reklama
jakis szczyt goraca mial byc, a tu pierwszy dzien chyba od miesiaca, kiedy temperaturka w dzien ponizej 25 st. :)
....ale za pieknie przeciez byc nie moze... ::)
na deszcze sie zanosi, wiec nie bardzo mozna zaplanowac wieksze wyjcie, a poza tym ja musze dupic nad katalogiem i chlopaki sami poszli na spacer... :)
 
Do góry