reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

On jest znaczy mój lekarz zastępcą ordynatora , a ta baba zwykłym lekarzem w tym szpitalu , więc on może wyciągnąć konsekwencje.A co do mojego męża to raczej jego wygląd budzi respekt , żadko mu się zdarza być złym
 
reklama
Jolik jeśli chodzi o mojego lekarza to humor mi się poprawił mam jednak dzisiaj cięższe chwile za sobą - mój tato jest w szpitalu
 
Hihihihi Frezja  czytam w Twoich myślach tyle, że z lenistwa, które mnie ogarnęło nie pisze pełnymi zdaniami :-)

Magdo strasznie mi przykro. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Życz mu rychłego powrotu do zdrowia.
 
Jolik na USG idę za 1,5 tygodnia - takie darmowe do przychodni, moje pierwsze  ;D ;D ;D. A prywatnie idę w 32 tygodniu. W sumie to nie wiem czy wystarczy aby się dziecko przekręciło?? Ten lek jest na skurcze macicy, które niewątpliwie mam, ale nie wiem czy Wy też takich nie macie ... do tej pory sądziłam że to normalne w ciąży!
 
Współczuję Ci Magda! Tak to już jest nieszczęścia chodzą parami i mam nadzieję że u Ciebie od teraz już tylko słońce będzie świecić, że to koniec nieszczęść!
 
A teraz mam tak serdecznie dość dzisiejszego dnia , że nie obraźcie się na mnie ale już się położę . Mam po prostu dość i fizycznie i psychicznie.Trzymajcie się i do jutra.papa
 
reklama
Magda uwazaj na siebie. Wiesz, że nie możesz sie teraz  za bardzo denerwować.
Wiem, łatwo mi mówić. Zresztą, co tu wiele mówić ja sama nie stosuje sie do tego co teraz piszę.
Kolorowych snów i śpij spokojnie. Jutro na pewno nastanie dla Ciebie lepszy dzionek. Powodzenia ...

Doxa co do skurczów to ja chyba jeszcze żadnych nie miałam :-) Od czasu do czasu coś mnie w prawym boku kłuje, ale to chyba nic groźnego :-)  Musze jednak zwolnić tempo mojego życia. Jest trochę za szybkie :-)
 
Do góry