reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

loola, esprit? czy jeszcze jakies nowości? bo ja u siebie zauwazyłam tendencję do oglądania spacerówek. W ciązy tak nie miałam, jak z gondolą łaziłam to nie miałam, a teraz oglądam, porównuję, idę tymi alejkami,w których coś stoi albo jedzie.
 
reklama
No faktycznie, ale tłumy tu dzisiaj ;)  Myślę, że to z powodu łaaaadnej pogody!
My też dzisiaj prawie cały dzień na powietrzu. Zrobiłam dzisiaj próbę wózka w lesie, jeździliśmy po najróżniejszych "grajdołach", nie dość że wózek sprawdził się rewelacyjnie to jeszcze Oli cały czas spał, nic go nie ruszało!
 
Doxa, widzisz jak świetnie wybrałaś :) NIe martw się, Jazz polecała fajne miejsce na kolejny spacer, tam na bank biorę mój duży to sobie pojeździemy ;)
 
Magdusiek ja też tak mam, gdzie tylko widzę kogoś z wózkiem to oglądam, jak jest ich dużo w otoczeniu, to aż mnie szyja boli :laugh:
Oki, to wybierzemy się na terenowy spacerek razem!!!
 
dziewczyny nie wkurzajcie mnie z tymi wózkami  :p wybrałyście naprzwdę super bryki - żałuję, że nie kupilam emmaliungi - teraz to już za późno ....
 
Jazz, jakie za póxno, Ignacy młodszy od Olika ;) Opchnij tamten i już. I Orzecha namówimy, żeby przyjechała, to dopiero klub będzie.
 
trochę za droga ta emmaliunga - małż i tak zły na mnie jest - mam tak sprzedać ten wózek, żeby starczyło na nowy, na taki jak wy macie nie starczy
 
reklama
Na mój starczy, luzik. TYlko po co Ci taki jak mój, Doxy lepszy, mój ma gondolę i byl wybiertany też pod gondolę, ja nie miałam od kogo pozyczyć. Ale sprzedaj jeszcze fotelik i starczy na taki jak ma Doxa i Lindsay.
 
Do góry