reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Ale wam fajnie, ja naszczecie mam bratowa. jest teraz w 35 tyg, takze mozemy sobie razem poplotkowac i ponarzekac. No i co jest najlepsze ze u niej tez bedzie dziewczynka, takze kuzyneczki bede sie mogly razem bawic. Najlepszy byl moj brat jak sie dowiedzial ze u mnei tez bedzie dziewczynka, "no nie same baby sie rodza", i on i moj maz odrazu planuja drugie. Stwierdzili ze pozimom facetow i dziewczyny musi byc wyrownany. ::)
 
Właśnie dzwonił mój mężulek, oddał projekt nad którym wczoraj tyle się męczył i dostał piątkę na zaliczenie przedmiotu!!!
;D ;D ;D ;D
 
Cześć dziewczynki,
Ale sie rozgadałyście :-)

MAGDA 25 - qrcze, aż mi sie łezka zakręciła z powodu Twojego USG :-( Przykro mi.

Nie macie pojęcia jak chętnie bym z Wami pogadał niestety, rano dzwoniłam do rektoratu gdzie oznajmiono mi, że w poniedziałek 20 czerwa czeka mnie obrona. Zaczynam panikować :-( NIE MAM WENY DO NAUKI :-) fujjjjjjj

A na dodatek jutro w pracy mamy audit zewnetrzny ... można wsię wykończyć !!!

Proszę trzymajcie za moją naukę kciuki :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, już wróciłam z USG i zanim poczytam co dzisiaj naskrobałyście to musiałam się pochwalić.

lekarz SUUUUUPPPEEEEER, piszę o Makowskim.

I co najważniejsze niunia jest zdrowa. Tak, tak niunia bo okazało się że to nie chłopiec tylko Juuuuuuuuuullllllcia.
Ależ się cieszę. Jestem tak podekscytowana, że nic mi humoru nie jest w stanie popsuć.

dziewczynka, dziewczynka.!!!!!! Lekarz aż nie mógł uwierzyć że mi mówili że to będzie chłopiec. Pokazywał mi parę razy bo nie mogłam uwierzyć. Makowski jest superancki, polecam wszystkim a Tobie Doxa bardzo dziękuję za polecenie go mnie. Jestem zachwycona. Wszystko po kolei mi pokazywał, omawiał. Nie spieszył się czułam się tam super. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Badanie trwało nie 5 miin jak poprzednio w Medicover tylko ok 25min i mam na płytce nagrane 13min mojej Julci. O wszystko mogłam się zapytać, wszystko spokojnie wyjaśniał. Nie no, jednym słowem lekarz godny polecenia. Pracuje na Żelaznej - jest kierownikiem pracowni usg. Wcale się nie dziwię że tak daleko juz zaszedł mimo młodego wieku. Jest naprawdę extra.
A teraz poczytam co u Was.
Sorki że wpadłam w rozmowę jak burza ale rozumiecie, będę miała parkę - marzyłam o tym :)
 
Do góry