reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Niestety z e zdjęciam mojej paszczy to gorsza sprawa. Bo w naszej rodzinie to tylko ja robię zdjęcia, mi nikt! :mad:
Ale co wiem na pewno to: Mam rude włosy do ramion. W piątek, może będę miała proste, a jak nie to pokręcone, ale też do ramion i może założę bluzeczkę z wielkim jabłkiem na brzuchu??!! Potwierdzę, jeszcze to!
(muszę sprawdzić czy jest w szafie). Jestem dość niska 158 cm i ewidentnie jestem w ciąży! ;D
Może będziemy stać przy Nescafe, no chyba tego dnia nie będzie spędu Wielorybów na Targówku??
 
reklama
Madzia,
Nie przejmuj się głupią babą.
Pewnie wyglądałaś 100 razy lepiej od niej (pomimo tego że Jesteś w ciąży) i na dodatek Jesteś 10 razy od niej młodsza i kobieta nie wytrzymała takiego obciążenia!
 
Oki, może być przy Nescafe, ale fajnie będziemy wyglądać 2 brzuchatki ;D ;D ;D
To o której umawiamy się? 10:30?
 
Doxa,

Byłam dzisiaj w H&M, w Arkadii. Zupełnie inny asortyment niż w tym naszym. Spróbuję zrobić zdjęcie i wkleić, to zobaczysz co kupiłam dla mojego Chłopczyka!! ;)
 
Małgosiu 76 - co ja mogę napisać , szkoda, że to nie ja jestem ginekologiem , może miałabym lepsze pojecie o tym wszystkim. Nic mi się nie zgadza. Termin pierwszych ruchów dziecka też wskazuje na to , że jestem w bardziej zaawansowanej ciąży niż mówi mój ginekolog(05.05 - miałam pierwsze ruchy i nie można był tego z niczym innym pomylić). Pozostaje mi jedynie cierpliwie czekać , aż dzidzia sama zdecyduje kiedy przyjdzie na świat. Nie smiałabym się gdyby zechciała już we wrześniu. A Tobie - GRATULUJĘ. Myślałam o konsultacji z innym ginekologiem, w Łodzi jest ich przecież wielu. Co ty o tym myślisz?

Doxa - jak ja wam zazdroszczę. Wprawdzie ja nie mam najgorzej , bo pisałam już o tym , że mam w rodzinie ciężarówkę która będzie rodziła lada moment , no i zawsze mogę do niej pojechać na pogaduchy, ale i tak wam zazdroszczę , że mieszkacie tak blisko siebie(mało brakło a byłabym blisko was w styczniu miałam się przeprowadzać do Warszawy ale niestety nie wyszło i siedzę tu gdzie jestem ). Fajnie macie.Życze wam udanej zabawy i pycha ciastek.
 
Madzia, ja przeszłam z Olą przez 4 ginekologów. 4 wybrałam sobie sama, kiedy wylądowałam na izbie przyjęć w szpitalu, ze skurczami w 7 miesiącu. Przyjął mnie był miły uspokoił, cirpliwie tłumaczył co się dzieje. Po dwch dniach zapytałam czy zechce mnie prowadzić i stało się Dziś jesteśmy przyjaciółmi. Prowadzi mnie od listopada 1999 roku i nie zamienię GO na żadnego innego.

Cóż, kobiety mają intuicję. Warto jej czasami słuchać!
 
Dziewczyny,

Znowu byłam na stronie czerwcowych mamusiek, ale jazda!
Wiecie, że one nazywają się nawzajem 2 w 1? Bardzo mi się to podoba. Kupię na jakiś czas ten tekścik!
 
Małgosiu dzięki za słowa otuchy , naprawdę wiele przeszłaś , cieszę się że z Olą wszystko jest tak jak powinno , że nie urodziłaś jej w siódmym miesiącu. Mogłoby się to skończyć źle.
 
reklama
Dzwonił mój mąż nieźle się musiał wkurzyć chociaż tak bardzo tego nie pokazał. Wyobrażcie sobie , że zamiast pracować to wypytywał o ginekologów dzieciate koleżanki z pracy , no i dostał adresy takich gdzie nie ma problemów z badaniami (są bezpłatne ) i z USG robią od ręki bez jakichś niuansów odnośnie skierowań itp. zuch facet .Normalnie jestem z niego dumna.
 
Do góry