reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Teraz uciekam na chwilę prawdy z rodzicami , bo zaraz zaczną sie martwić , że może zostałam w szpitalu albo coś innego głupiego im do głowy przyjdzie , więc chyba lepiej jak sama do nich pójdę. Mam blisko bo tylko przez ulicę więc za jakieś dwie godzinki będę na forum spowrotem. Dzięki za wsparcie.Zmykam, bo się chmurzy i pewnie będzie padać.
 
Ale sie u nas popsuła pogoda, przeszła burza teraz jest tak ponuro.Przespałam się z godzinkę a teraz nudzę się , jednak po wczorajszych perypetiach postanowiłam nic nie robić i właśnie układam sobie plan zakupów dla dziecka.A konkretnie takie drobiazgi oliwki waciki itp bo ciuszków juz mam na początek.Trochę mnie martwią ceny pościeli, bo przecież trzeba by mieć przynajmniej 2 koplety a one są takie drogie!!!!Muszę coś pokombinować i może dam uszyć (znajoma lubi sie bawić maszyną do szycia)
 
Dziewczyny zostawić Was tylko na chwilę i już kolejne stronki do czytania!  ;D

Małgosiu, to jesteśmy umówione!!! Już się cieszę  ;D ;D ;D  A zdjęcia ubranek pokaż, pokaż ciekawa jestem bardzo!

Magda Twój mąż to od początku mi się podoba ;)  Bardzo prawidłowa postawa, masz w nim mocne oparcie!

U nie szybka burza była ze 2 godziny temu, teraz jest spokój, ale słońca nie widzę. A pranko mam uprane :( Tylko chyba będzie się suszyło w łazience  :( :(
 
Kaszu dzisiaj się odezwała na forum, komputer już działa, mąż w trakcie leczenia dentystycznego, a poza tym odnawiają mieszkanko  ;D

Syla pojechała na USG na 17:20, Frezja była tutaj dzisiaj rano, a Jolik i Teddy milczą ???
 
reklama
Do góry