reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Czesc Dziewczyny,
Magda straszne, takie wredne baby nie powinny pracowac w takich zawodach, na budowe z nimi tam moga sobie byc wredne.  I co do ginka, to weisz moze powinnas sie rozgladnac za innym, mi moj juz hcyba wszystkie badania podloncem zrobil, no i na kazdej wizycie mocz.  Ale co do USG to tez tylko robi jedno na poczatku, drugie kolo 20 tyg, no i trzecie gdzies podkoniec, chyba ze so jakies problemy to wtedy za kazda wizyta.

A tak na marginesie to wam zazdroszcze tej pogody u nas sie calkowicie popsula.  Pierw byly upaly a teraz zimno i pochmurnie.  :mad:
 
Małgosiu to super mi też pasuje, może w CH Targówek? To chyba tak mniej więcej w połowie drogi każdej z nas wyjdzie! ;D  Wejście główne, przy aptece, OK? A potem to możemy zrobić co zechcemy i udać się gdzie zechcemy ;)
 
Droga Magdo,

Nie znamy się, ale w kwestii ciąży późno odkrytej przez lekarzy ginekologów (podkreślam słowo lekarzy), mam wiele do powiedzenia. Moje dziecko objawiło się w dniu 17 lipca 1999 r. po wnikliwym oznaczaniu hormonów w moim organiźmie. Wcześniej gdy dnia 30 kwietnia nie dostałam miesiączki, zrobiłam test. Negatywny. Pełen spokój i luz. Ale miesiączki brak. Przy czym warto zaznaczyć, że brałam od 10 miesięcy pigułki antykoncepcyjne i nie należę do osób, które o tym zapominają.
Koniec maja - okresu brak, test - negatywny. Ok, idę do Lux Medu, do ginekologa. USG dopochwowe - ciązy nie ma, a miesiączka lada dzień nastąpi. Ok, zmieniam pracę, składam wymówienie w starej, zgłaszam się do nowej!
18 czerwiec - pierwsz raz wywoływany okres. Bezskutecznie.
30 czerwiec - drugi raz wywoływany okres. Bezskutecznie. (Dodam już u innego lekarza i w innym ośrodku)
Poczatek lipca - koleżanka  jeszcze nie lekarz (nie ginekolog), proponuję, abym zrobiła badanie z oznaczeniem poziomu hormonów w organiżmie. Wynik: ewidentnie wskazujący na ciążę. Dnia 17 lipca robię, więc kolejny test. Wynik pozytywny tym razem! Tydzień później inny ginekolog potwierdza ciążę 3 miesięczną!! Zaszłam 29 kwietnia.
 
Doxa,

Super!!
Możemy iść na kawę i ciacho, a potem to się zobaczy!! Hi, hi!

Ok, jak się poznamy?
Daj też tel na wszelki wypadek. proszę!
 
reklama
Kochana, mój tel jest na naszej liście ;) oto on 0501 124 364, ja Twój już wbiłam sobie w komórkę.
hmmm jak się rozpoznamy ... może jakiś znak ustalimy?
Możesz też obejrzeć wątek brzuszek, tam pojawia się gdzieś moja "gębula", a jeśli masz jakieś swoje zdjecie to zamieszczaj szybciutko ;D
 
Do góry