reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
hej dziewczyny,

no i po weekendzie - a tak miło było...mąż w domu, można było trochę dłużej pospać :)
Ignacy dzisiaj bardzo ładnie zasnął, trochę tylko pomarudził...za to martwi mnie, że od dwóch dni kupki nie robił, wiem, że cyckowe dzieci tak mogą, ale do tej pory robił 1-2 dziennie....nic go chyba nie boli, brzuszek miękki - zobaczymy....

dzisiaj byliśmy po raz drugi na basenie - Ignacy jest zachwycony - piszczy, śmieje się, wali łapkami - super :) troszkę za dużo dzieci...ale za to fajnie się na siebie gapią, próbują złapać...mój młody nieżle pacnął koleżankę ::)
 
Jazz, Natalia zwykle robi 3 kupki dziennie, o podobnych porach. Dwa razy zdarzyło się, że przez cały dzień nei zrobiła żadnej, ja oczywiście się niepokoiłam, ale niepotrzebnie, o kolejnej stałej porze machnęła klasycznie ;) Pewnie Ignacy tez tak zrobi.
 
jazz pisze:
hej dziewczyny,

no i po weekendzie - a tak miło było...mąż w domu, można było trochę dłużej pospać :)

hi, hi ja też dłużej śpię jak mąż jest w domu :laugh: Szkoda, że tak rzadko ma to miejsce ...
 
a ja jak niezbędny jest ktos do zabawy ;) Kamil się nie budzi na płacz czy jęki, zwykle ja się budzę, choć skłamałabym gdybym napisała, że od razu jest pobudka - zwykle Natalka zabawia sie chwilkę karuzelą, książeczką, czasem po prostu leży spokojnie i coś sobie opowiada czy pluje i stęka ;) po jakimś czasie jest znudzona.
 
Doxa, to nie ma sensu :) Już wolę wstac, nakarmić i wyjść - jeśli mam ochotę na odpoczynek całkowity ;) A jeśli nie az tak brutalnie to mu ja daję, bawią się wspólnie itd, w łózku, na macie, w lezaczku. Tylko, że nie ma zmiłuj - i tak ja ją musze z łózeczka wyciągnąć, Kamil ma twardszy sen i mogłaby tak skowyczeć i skowyczeć .
 
reklama
Do góry