reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Wiem kochana Damaris bo pierwsze dziecko też urodziłam 12 dni po terminie, ale ta rozbieżność strasznie mnie wkurza.Nie jest ważne kiedy dzidzia będzie chciała się pokazać ale sam fakt tak odległych terminów.Może na następnym usg okarze się że urodzę w sierpniu ha ha ha .Byle wszystko było oki i dzidzia zdrowa a termin " wyjdzie w praniu".Pozdrawiam i jeszcze raz witam na naszym forum.
 
reklama
Marlag to pochwal się w nowych spodniach (jednych i drugich) - wklej zdjęcie!!!

Kasiu - ja na razie biorę małe dawki Fenoterolu tj. 0,5 tabletki 3x dziennie, może dlatego nie mam tych drgawek, a drugi lek leży i czeka sobie, po co mam go brać? Myślę dokłądnie tak jak Ty. Może w szpitalu dawali Ci większe dawki niż przyjmujesz teraz i stąd te drgawki? Kasiu a jak długo będziesz przyjmować ten lek?

 
Małgosiu to może w ten piątek? Która godzina Ci pasuje? A raczej godziny, bo na jednej to się nie skończy ;D ;D ;D
 
Witam szanowne panie ;)
Byłam dziś u mamusi na wsi, maluszkowi ten klimat chyba się spodobał bo był dość aktywny :D

Doxa mi gin już dawno mówił żeby nie stosować tych płynów do higieny intymnej, że najlepiej samą wodą :o ewentualnie mydłem dla dzieci np. bobas.

Witam nowe forumowiczki Magdę oraz Damaris, dobrze że się w końcu zdecydowałyście na Nasze forum.

 
ja tez jestem, ale jestem dzisaj do niczego
caly dzien zasypiam, pogoda sie u nas zmienia i chyba dlatego, musi cos byc z cisnieniem
 
reklama
Tak na pewno gdzieś z kosmosu się wzięla ;) Chyba rozejrzę się za jakimś innym lekarzem! W sumie każdy moment jest dobry na zmianę lekarza!
 
Do góry