reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Alez dzisiaj piękna pogoda aż mi głupio do tej godziny w piżamie siedzieć, muszę wykonać jakieś ruchy, idę się umyć :laugh: a póxniej biorę się za książki. Na razie laski.
 
reklama
Małgosiu kiedy dokładnie wyjeżdżasz? Ja po tym fenoterolu czuję się duuużo lepiej, więc mogłybyśmy się spotkać, ja baaardzo chętnie!!!! Patelni nie kupiłam, bo byłam już przy kasie mając ją w ręku i zobaczyłam uszkodzony teflon :( więc odłożyłam a nie miałam już czasu się zawracać. Przy następnej wizycie w Ikea ją kupię (nie było granatowych tylko grafitowe!)
A mięsko w jarzynkach robiłam, tylko z lenistwa wzięłam mrożoną włoszczyznę, trochę się rozgotowała  ;D ale i tak było pyszne ::)  :p

No Magda to jesteś tą szczęściarą co może jeść i nie tyć, nie to co ja ;)

Syla Ty to mnie zawsze rozbawisz  ;D ;D ;D Piersi, piersiami a te wałeczki tłuszczyku na bioderkach to szczaw?? że nie będę już dalej wymieniać ;) ;D ;D
A pogoda rzeczywiście piękna! Aż za piękna! Oby nie było upałów.




 
Doxa,

Jestem do końca przyszłego tygodnia. Później na tydzień wybywam z rodzinką i przyjaciółmi na Mazury. Wracam na tydzień i 7 lipca, już nas nie ma do sierpnia. Potem to będę tu częstym gościem, bo mąż i córka leca na wakacje sami :( Ja zostaję!!!! :mad:
 
Małgosiu, a wolisz w dzień się spotkać czy wieczorkiem? W tygodniu czy w weekend? Może zaproponuj jakiś termin, mi chyba będzie łatwiej się dostosować, mam mniej obowiązków ;)
 
CZEŚĆ LASECZKI
W KONCU JUZ PO WSZYSTKIM- BYŁO SUPER..NAWET BEZ ZADNEGO STRESU , JA Z GRZESIEM BAWILISMY6 SIE DO 1 A RESZTA GOSCI ZOSTALA DO 2,30.WYTANCZYŁAM SIE ZA WSZYSTKIE CZASY- NOGI BOLA DO DZIS:-)))
PREZENTOW BARDZO MAŁO (KRAJALNICA , ZELAZKO, KOMPLET OBIADOWY ) A PIENIAZKOW DUZO...ZRESZTA TAK CHYBA LEPIEJ. WCZORAJ MIELISMY TROCHE ZALATWIANIA W URZEDZIE STANU CYWILNEGO I W SPRAWIE ZAMELDOWANIA. PIE4RWSZY ZAKUP NASZ TO BYŁA DESKA DO PRASOWANIA HE HE - ZELAZKO JUZ WYPROBOWANE.
DZIS JEDZIEMY PO LODOWKE:-0)))
FAJNIE ZE4 WSPOMINALISCIE MNIE :-)))

JOLIK I DOXA SERDECZNIE DZIEKUJE ZA ZYCZENIA :-)))
OD CZWARTU ZACZYNA SIE U MNIE POWAZNY REMONT CALEGO PIETRA ZACZYNAJAC OD WYMIANY OKIEN I DRZWI- I ZNOWU SYF ALE JAK JUZ BEDZIE GOTOWE TO AZ Z PRZYJEMNOSCIA BEDZIE SIE SIEDZIALO W DOMKU.

PO SKONCZONYM REMONCIE CZYLI GDZIES KONIEC LIPCA WYBIERAMY SIE NA KILKA DNI DO9 ZAKOPANEGO BY ODPOCZAC :-))))
MALENSTWO W KOSCIELE TAK KOPALO ZE CALA MSZE SIE SMIALAM .
 
Ewcia super że się tak wybawiłaś, a kaska zamiast prezentów jest dużo lepsza, kupisz sobie ze nią co Ty zechcesz :)

Teraz to już będziesz tu z nami regularnie, tak?
 
reklama
POSTARAM SIE ZAWSZE ODEZWAC ALE DOBRZE WIECIE JAK JEST NA POCZATKU - JESSZCZE TYLE RZECZY MUSZE POUKLADAC DO SZAFY OD GZRESKA .
ALE RAZ DZIENNIE BEDE WWAS ODWIEDZAC WTEDY GDY MAM PRZERWE PRZED OBIADKIEM HE HE
 
Do góry