reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Jolik lepiej niech Cię ginka obejrzy! Nigdy nie wiadomo co tam się dzieje!

Teddy - w zasadzie to ja już po USG wiedziałam, co jest przyczyną moich dolegliwości tj. dziecko jest główką do dołu, dość nisko i że mam się oszczędzać. Moja gin tylko to potwierdziła po "dowcipnym" badaniu. Nic nowego nie wyszło, no może z tym grzybkiem tzn. wiedziałam że coś jest nie tak, sama jej powiedziałam ... ale spoko globulka przez 3 nocki i po sprawie ;) Hmmmm zadziwiłaś mnie z tym płynem do higieny intymnej ....
 
Doxa,
a co w tym dziwnego... w końcu to 100% chemii...
a bakterie jak ludzie, też lubią mieć czysto... ;)
poza tym zobacz gdzie jest najwięciej chorych... tam, gdzie są najbardziej sterylne warunki - w szpitalu... ;)
 
no może to nie jest takie dziwne, ale jak coś ma konkretne przeznaczenie, tu higienę intymną, to byłam przekonana, że to jest najlepsze rozwiązanie. Nie przepadam za uniewrsalnymi środkami, bo zawsze mi się wydaje, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. A tu taaaaka niespodzianka! ;)
 
ogolnie, tak naprawdę, to nawet mydło nie ma żadnych właściwości myjacych...
brud zmywa sie wodą, a mydło ma tylko ja zmiękczać, żeby łatwiej się myło... - to pamiętam jeszcze z dzieciństwa, z jakiejś chemii dla 8-latków :)


ale poważnie, przecież producenci środków czystości muszą je jakoś sprzedawać, zeby móc produkować... a ludzie muszą pracować... :)

rozejrzyj się dookoła siebie i policz rzeczy tak naprawdę Ci niepotrzebne, a które masz w zasięgu wzroku... prawda jest taka, że ludzie muszą coś robić - pracować, wytwarzać i wmawiać Ci, że tego wszystkiego potrzebujesz... a tak naprawdę po co komu np. 10 długopisów w 15 kolorach... :)
ale cóż takie są chore czasy i wszyscy temu ulegamy... :)

 
... a no zupełnie INNA BAJKA ;D ;D ;D

Paola - zamieszczaj nam tu szybciutko Twój przepis na nie przybieranie kilogramów!!!!  O0
Gubienie ich już sobie podaruję ;)
 
reklama
a ja tam bym mogła zgubić... i to ze 20... wcale by mi to nie zaszkodziło bo jest z czego... :)

ale mam 5 kg do przodu... ach te drożdżóweczki - i pomysleć, że ja przed ciążą bym słodkiego do gęby nie wzięła... :)
 
Do góry