reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Duralex, Syla, bęcki chcecie dostać???? Zamiast się pozytywnie nakręcać to jedna drugiej sznurek podaje. Oszalały, jak słowo daję.
 
reklama
tasiemkę.. ładna mi tasiemka ;)
a co Was tak wzięło na użalanie się? Zobaczcie jak pięknie na świecie, biało i w ogóle. i śnieg pada, na sankach można jeździć i spotkanie już niedługo. Fajnie jest.
 
hmm... mam taki nastrój.. że mogę jedynie powiedzieć.. z czego tu się cieszyć?? .. może z tego ostatniego.. ale już Wam więcej nie smucę.. idę spać.. (btw... ostatnio mnie tu nie ma a jak jestem to marudzę.. hmm.. coś muszę z tym zrobić)
 
Duralex, nie martw się, fajnie, że wpadasz, szkoda, że rzadko, ale mam nadzieję, że się poprawisz i będziesz zaglądała częśąciej. Już my Ci humor poprawimy ;) Trzymaj się.
 
*syla* pisze:
jazz to może Ty przejmij dziś inicjatywę
cmok.gif

Syla z glutami do pasa i tempertaurą to ja mało atrakcyjna jestem, zresztą komu by się chciało ::)
 
reklama
luszka pisze:
malgosia_76 pisze:
Patka,
to nasze dzieci zdrowe i dorodne, bo w magicznym środowisku
magic.gif.
  Białołeki dojrzewają
los.gif

Tylko w takim razie czemu moja taka drobinka ???

Luszka co się martwisz Natalka potem obstawę będzie miała jak nic, Jaś i Dawidek już się o to postarają.

A mój małż - zgred zamiast walentynek zrobił mi awanurę bo mały dziś ryki urządził (bąki) i to niby przez moje obżeranie się drożdżówką. Teraz śpią obaj i mają mnie gdzieś. To ja ich też i poczytam jeszcze co napisałyście.
 
Do góry