reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Dzień doberek!!!

No nareszcie chwila wytchnienia...
Już wszystko opowiadam.
Otóż mój mąż miał wczoraj wolne i na 7:00 pojechaliśmy na badania - pobrać krewkę, potem jechaliśmy na zakupy. Następnie wpadliśmy dosłownie do domu na śniadanko i zaraz pojechaliśmy do tego fryzjera (siedziałam tam 2,5 godziny!). Potem szybciutko do domku na obiad i momentalnie znowu do szpiatla po wyniki badań, no i na 16:00 do gina.
No cóż....gino stwierdził u mnie anemię, więc dostałam tabletki na wytworzenie wiekszej ilości krwi i kazał mi się odżywiać szczególnie świeżymi owockami i jarzynami. Poza tym chyba jednak sprawdzi się pierwsza data porotu, tzn.27 wrzesień! Jestem w 24 tygodniu ciąży! Ale i tak z Wami zostanę!!! :D
Ciśnienie mam względne - 105/60, tętno dziecka jest ok, przytyłam w ciągu miesiąca tylko 1 kg a w trakcie całej ciąży narazie jednak tylko 3 kg!!! ;D ;D ;D
Pytałam gina kiedy zrobimy USG- wtedy on zaczął się śmiać i zapytał co ja tam takiego chcę zobaczyć??? A mnie głównie chodzi o upewnienie się co do płci... ;D ;D ;DNo i umówiliśmy się na USG dzisiaj około godziny 20:00 w szpitalu, bo ma akurat dyżur! Już nie mogę się doczekać!!!

 
jakiś wyjatkowo wyjatkowy ten tydzień... :)

wszystkie na USG latamy... ja najpóźniej, bo dopiero w piatek...
 
Aha!! A tu przesyłam Wam moje zdjęcie z "odświeżonymi" włosami - słono to kosztowało... ::)

wosy0016fm.jpg


wosy0025dj.jpg
 
Syla Raszyn to nie tak daleko ;)
Tak ja mam dzisiaj badanie USG ;D ;D ;D

Kaszu - fryzura super!!!! Bardzo ładnie kolorki Ci zrobiła :-*
Wiesz co, mi się wydaje że Ty nawet schudłaś nie przytyłaś!!! Chyba ostatnio pisałaś że 4kg na "+", na buzi taka szczuplutka jesteś!!! Zacznij Ty się lepiej odżywiać a nie tylko sprzątasz ;)
Na anemię jedz dużo buraków, ponoć sok z buraków dobrze działa, no i szpinak, cielęcinka, trochę wątroby (nie za dużo)!
 
reklama
Kika mały przystojniaczek z Twojego aniołka ;)
A Ty wyglądasz jak prawdziwa mama, a nie jak jakiś szczupaczek ;) Mi się podobasz!!!
 
Do góry