reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Kaszu nie sugeruj się zmianami terminu porodu i tygodni ciąży, ja tam będę się trzymać wyłącznie terminu wyliczonego z OM np. Aletka (moderatorka z terminem na czerwiec) już od połołowy maja niby była gotowa rodzić a urodziła dokładnie 1 dzień przed terminem z OM, nawet na którymś z USG termin wyliczony był na końcówkę kwietnia  ;D, takie wtedy długie nogi miała jej córeczka ;) a urodziła się jak inne dzieci: 53cm i w terminie!
 
Mi też brakuje Małej! Najważniejsze ,że wszystko u niej dobrze.
A jak humorek, poprawił się jej?
 
ja też się trzymam terminu z OM, chociaż miałam krótkie cykle ok24-25 dni- i wg tego termin mam na 2 października, a wg usg na 30 września, chociaż Dawida miałam termin na 5 grudnia a urodziłam 22listopad, teraz też pewnie wcześniej urodzę
 
Ależ Wy wszystki "stare" ciążowo jesteście...... Ja mam termin na koniec pażdziernika, takze moja dzidzia jest prawie miesiąc mlodsza od waszych. Ja zaczynam teraz 21 tydzien, takze dla mnie to dopiero 5 miesiac, a do następnego jeszcze ładny kawałek. Dziś ide na połówkowe 'przepisane' przez lekarza i moze dowiem sie jakichs rewelacji a propos terminu  ;).

KAszu - fryzura super. Brdzo twarzowa, w pięknych kolorkach. Naprwde wyglądasz pięknie. I tylko 3 kg od początku ciązy..................... Ja juz przytyłam 6, czyli teoretycznie wyrobiłam poowę normy  ;D

Kika świetnie wygladzasz! Tak Mamusiowo, nic tylko przytulać  ;) Ładnie Ci w czerwieni - to zdecydowanie słuszny kolor
 
reklama
No mi przeciez gin dwa tyg temu tez powiedzial, ze brzuch to mam jak o miesiac starszy i dlatego spanikowana pognałam prywatnie na USG. Okazało sie ze jest jedna dzidiza, a brzuch wcale nie jest taki ogromny, a wszystko to zależy od subiektywnej opinii.
 
Do góry